Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Dykcjonarz uczonych Polaków i Polek. W trzech tomach. Tom II

  Autor: Ignacy Chodynicki

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  Obszerne dzieło ułożone w formie encyklopedycznej zawierające życiorysy uczonych Polaków i Polek od czasów najdawniejszych aż po pierwszą połowę. a dokładniej: lata 30-te XIX wieku. Autor. Ignacy Chodynicki (1786-1847) był historykiem. chociaż wytyka mu się. że wiedzę zdobył jako samouk. Był duchownym. karmelitą. sekretarzem prowincji zakonnej. oraz dyrektorem biblioteki i archiwum karmelitańskiego we Lwowie. Spod jego pióra wyszły między innymi tak fundamentalne dzieła jak: „Dzieje historyczno-polityczne Europy i innych części świata na początku wieku XIX” w sześciu tomach. czy ten oto „Dykcjonarz ucz

  27.99: https://woblink.com/ebook/dwudziestolecie-od-kuchni-aleksandra-zaprutko-janicka-32293u

  Cena:  carl von clausewitz o wojnie pdf, mozg rzadzi, chcieć mniej minimalizm w praktyce, dieta dr budwig książka pdf, farmagedon, aktualne konflikty zbrojne na świecie, kimi raikkonen biografia, opowieści niewiernej, jedna jest miłość, opowiadania erotyczne autobus, dziady cz 3 rozprawka tematy, psychologia zdrowia heszen pdf, smakoterapia 3, ck dezerterzy online, malwina anna szafrańska pdf, kostrikin wstęp do algebry pdf…