Słownik polsko-ukraiński • ukraińsko-polski / ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ • УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ СЛОВНИК

Autor: Praca zbiorowa

Słownik polsko-ukraiński • ukraińsko-polski zawiera około 14000 haseł z zakresu słownictwa ogólnego. a także pewną ilość terminów specjalistycznych z różnych dziedzin takich jak: technika. medycyna. nauki przyrodnicze. W słowniku uwzględniono również pewien zasób słownictwa potocznego.

Wyrażenia podano w ścisłym porządku alfabetycznym. W pierwszej części znajduje się słownik polsko-ukraiński. a w części drugiej ukraińsko-polski.

Dla wszystkich haseł ukraińskich w obu częściach słownika podano uproszczoną wymowę zapisaną przy użyciu znaków polskiego alfabetu.

Wydawnictwo: Level Publis

Cena:


ISBN

9788394746995: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-137827u

Cena:biała reduta tom 2, the last of us solucja, prawdziwa królowa, lisicki epoka antychrysta, niepoprawnie, skam eva, system finansowy w polsce pietrzak pdf, infekcja tess gerritsen, ameryka łacińska państwa, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, matma rozszerzona matura 2019, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach chomikuj, nicholas sparks we dwoje pdf, vi keeland naga prawda pdf, konkurs na żonę pdf…