ISBN

9788365404435: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/piekna-na-zawsze-prosty-30-dniowy-program-jak-wydobyc-i-zatrzymac-piekno-wewnetrzne-i-zewnetrzne-sophie-uliano-136855u

Cena:


:

:

Cena:


Słowiańskie siedlisko

Autor: Rzepiela Monika

Rok 966. W osadzie Polana wciąż żyje się według pradawnych pogańskich zwyczajów. Matka puszcza karmi. odziewa i chroni ludzi.Dni oraz pory roku naznaczają ich dolę odwiecznym rytmem pracy i odpoczynku. a bogowie czuwają. Dwie siostry – Rzepka i Dziewanna – zakochują się w Dobromirze. mężnym woju z książęcej drużyny. Jedna z nich zwraca się po pomoc do szeptuchy. ale czy ziołami i magią można zdobyć miłość? Mieszkańcy pogańskiej kniei wiodą proste życie. lecz okrutny los o nich nie zapomina.

Tymczasem Mieszko I. mąż czeskiej księżniczki Dobrawy. przyjmuje chrzest święty. Władca sprzymierza się z chrześcijańskim światem dla dobra i spokoju poddanych. To niesie za sobą dalekosiężne skutki.

Przygoda. miłość. historia i czas wielkiej zmiany – to wszystko w nowej powieś

:

Cena:


Niebo przemówiło

Autor: Carver Alan Ames

Wyjątkowe przesłania z nieba!

Wszyscy pragniemy. by Bóg dotknął naszych serc. oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków. Carver Alan Ames. otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa. Matki Bożej oraz świętych Kościoła. Najpiękniejsze słowa z rozmów z Panem oraz tymi. którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego. zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od Boga. ale także od świętych Archaniołów. apostołów. Anny. Marii Magdaleny. Maksymiliana Kolbego i innych. którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.

C.A. Ames – charyzmatyk. mistyk i wielki mówca chrześcijański. Autor best­sellerowej książki Oczami Jezusa.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


Gliniarz. Opowieść policjanta

Autor: Marcin Ciszewski

Do czego może doprowadzić znajomość autora bestsellerów z doświadczonym policjantem. ekspertem do spraw bezpieczeństwa?

Do powstania świetnej biografii łowcy kryminalistów!

Policyjne CV Krzysztofa Liedela pióra Marcina Ciszewskiego. Prawdziwe kryminalne historie. kulisy policyjnej roboty. relacja z wojen mafijnych od lat 90. aż do współczesności.

Świetny klimat najlepszych filmów sensacyjnych. choć nie brakuje zabawnych epizodów rodem z Kilera. Przeczytajcie historię Gliniarza. 

II wydanie książki. która ukazała się pod tytułem Gliniarz.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:


Leczenie siłami natury

Autor: Michalsen Andreas

Andreas Michalsen. ordynator Wydziału Medycyny Naturalnej w Szpitalu imienia Immanuela w Berlinie oraz profesor Klinicznej Medycyny Naturalnej w berlińskiej Charité. bada naukowo takie tradycyjne sposoby leczenia. jak terapia pijawkami. upuszczanie krwi. joga czy poszczenie. i z powodzeniem stosuje je w swojej praktyce lekarskiej. Leczy w ten sposób skutecznie nie tylko najczęstsze choroby endemiczne. takie jak nadciśnienie. zwyrodnienie stawów czy cukrzyca.

W swojej osobistej relacji opartej na wieloletniej praktyce wyjaśnia. dlaczego tradycyjne sposoby naturalnej medycyny są dzisiaj aktualniejsze niż kiedykolwiek. Pokazuje także. w jaki sposób radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego przy pomocy redukcji stresu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 3kazania świętokrzyskie tekst, mroczne umysły alexandra bracken, mechanika płynów pdf, perwersyjna miłość pdf docer, ecclesia de eucharistia pdf, niemieckie działa samobieżne, agnieszka kowalska aktorka, ebook warez, mahdiego, omyłka streszczenie, problemy gospodarcze polski, w restauracji po angielsku, ryzyko elle kennedy pdf, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf, henryk mazurek, dominika oramus, marek weiss, biały kieł jack london, to be zadania pdf, kłamstwa którymi żyjemy pdf, skazani na sukces, mamed khalidov książka…