Narodziny królowej

Autor: Rebecca Ross

Magiczne połączenie „Gry o Tron” i „Czerwonej Królowej”

Valenia to Królestwo. w którym wyjątkowo uzdolnione dziewczyny uczą się w prestiżowej szkole. aby rozwinąć jedną z pięciu pasji. Dziadek Brienny umieścił swoją wnuczkę w jednej z placówek. chociaż doskonale wiedział. że dziewczyna nie ma w sobie odpowiednich zdolności. aby zdobyć patrona.

W dniu letniego przesilenia Brienna jako jedyna z uczennic zostaje bez opiekuna. przez co nie może dalej się rozwijać. Kilka miesięcy później na jej progu zjawia się tajemniczy mężczyzna. który oferuje pomoc. Nowy sojusznik tak naprawdę chce ją wykorzystać. aby obalić króla i przywrócić tron prawowitej królowej przylegającego królestwa.

W świecie. w którym to kobiety mogą władać magią. a ostatnia królowa Maevany zos

29: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-1-wyprawa-rafal-debski-134576u

Cena:


Farmakoterapia w położnictwie

Autor: Grzegorz Bręborowicz

Farmakologia i farmakoterapia okresu ciąży i porodu to niezwykle dynamicznie rozwijające się dziedziny wiedzy. Związane jest to z powszechną dostępnością w praktyce klinicznej wielu nowoczesnych leków.

Mamy tutaj do czynienia z wyjątkową sytuacją kliniczną. w której pod uwagę należy wziąć jednocześnie dwoje pacjentów – matkę i dziecko. Dlatego decyzja o zastosowaniu leku u kobiety w ciąży nie jest łatwa i wiąże się z dużą odpowiedzialnością lekarza.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Mój szef jest idiotą

Autor: Thomas Erikson

Czy wiecie. że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa. a nie z powodu pracy?

Zastanawiasz się czasami. dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz. jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje. by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami. którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak. to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu. w każdej firmie znajdziemy szefów. którzy przysparzają problemów sobie. współpracownikom. są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów. którzy unikają odpowiedzialności. i takich. przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna. że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nic

69: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-z-elementami-teorii-wychowania-wieslawa-ciechaniewicz-pawel-chrusciel-135663u

Cena: Paweł Chruściel


Jak działa pamięć

Autor: Hilde Ostby

Ileż razy każdy z nas mówił: „Mam to na końcu języka!” i nie umiał sobie czegoś przypomnieć? Ile razy jakiś przedmiot – jak Proustowska magdalenka – wysłał nas w czasy dzieciństwa? Ile razy nie mieliśmy pewności. czy coś nam się śniło. czy stało naprawdę? A déjà vu? To dopiero zagadka!

Dwie siostry. neuropsycholożka i dziennikarka. wyruszają w szaloną podróż: od odkrycia hipokampu aż po nowoczesne czytanie w myślach za pomocą rezonansu magnetycznego. Opowiadają o fałszywych wspomnieniach. zapominaniu i klastrach pamięci. Rozmawiają z synestetą. z dziesięcioma nurkami. czterema arcymistrzami szachowymi. śledczym z wydziału kryminalnego. śpiewakiem operowym. królową quizów. pisarką. noblistą. klimatologiem i blogerką. Poza tym zrzucają człowieka (swoją siostrę

https://woblink.com/ebook/odkwaszanie-szybki-i-skuteczny-sposob-na-zdrowie-wilson-laura-136850u: https://woblink.com/product-publication/download/136850/epub

Cena:białe róże dla matyldy, gta vice city poradnik, stanisław zakroczymski, remigiusz mróz ekstradycja, stephen king regulatorzy, socjologia giddens, opowieści z meekhańskiego pogranicza audiobook, protokół dyplomatyczny książka, cukiernia pod amorem tom 5, mam na imię jutro, w poszukiwaniu zaginionego czasu, zamachy w polsce, wyspa śmieci z kosmosu, biruta lewaszkiewicz-petrykowska, serce za burtą, paris dylemat, marek niziński, polityka gospodarcza winiarski, modernizm literatura, piekielny układ sivar doci, medal of honor: allied assault, artysta mrożek gatunek, zrozumiem, ps kocham cie pdf, ponowoczesnosc, filozofia wolności…