Wydawnictwo

Wydawnictwo Albatros: Format

129117

https://woblink.com/product-publication/download/129117/epub: 1

Cena:


Lusterko. ramię. kierunkowskaz

Autor: Dorthe Nors

Sonja jest gotowa zacząć wszystko od nowa. Właśnie przekroczyła czterdziestkę. a szwedzkie kryminały. które tłumaczy. zupełnie przestały ją interesować. Póki co regularnie odwiedza masażystkę. próbuje odnowić relacje z siostrą i nareszcie zdobyć prawo jazdy. Apodyktyczny instruktor sprawia jednak. że zmiana biegów staje się wyzwaniem przekraczającym możliwości Sonji. Na dodatek uporczywe zawroty głowy powracają w najmniej odpowiednich momentach…

Wiele lat temu Sonja marzyła. by sielskie krajobrazy rodzinnej Jutlandii zobaczyć już tylko we wstecznym lusterku. Teraz. kiedy samotnie kroczy kopenhaskimi ulicami. odkrywa w sobie tęsknotę za obrazami z dzieciństwa: łabędziami krzykliwymi. bezkresnym niebem i polami żyta. Ale w jaki sposób można powrócić do miejsca. którego już nawet się nie rozpoznaje? I czy tak naprawdę chodzi o powrót. czy o ucieczkę?

Lusterko. ramię. sygnał to cierpki i błyskotliwy portret kobiety wyruszającej w podróż. choć nie ma wokół absolutnie nikogo. kto mógłby wskazać kierunek.

Dorthe Nors – duńska pisarka. studiowała literaturę i historię sztuki. zanim zaczęła publikować książki pod własnym nazwiskiem. tłumaczyła szwedzkie kryminały. Jest autorką 8 książek. za najnowszą. Lusterko. ramię. sygnał. została nominowana do prestiżowej Man Booker International Prize.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 25.99


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


BARDZO ZŁE MIEJSCE

Autor: Tim Weaver

Prawda nie zawsze przynosi ulgę. Zwłaszcza. gdy jest okrutna.

Leonard Franks. detektyw z osiągnięciami. zrobił błyskotliwą karierę w londyńskim Wydziale Zabójstw. Po latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. O tym marzył – odludzie w Dartmoor. wiejska posiadłość. żona Ellie u boku. Zdaje się. że ta sielanka będzie trwała już zawsze. Jednak pewnego dnia wszystko rozsypuje się jak domek z kart. Leonard wychodzi z domu. by przynieść drewno. I nie wraca.

 

Mijają miesiące. policja wciąż nie ma nic. Żadnego tropu. Zrozpaczona rodzina w końcu puka do drzwi Davida Rakera. śledczego. specjalisty od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których nikt nie potrafi znaleźć. Podejmując się śledztwa. nie zdaje sobie sprawy. w co tak naprawdę się pakuje. Za znikni

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:


:

:

Cena:metodyka edukacji polonistycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym pdf, nie kłamie, mapa w gta 5, hobbit pdf, sodoma i gomora streszczenie, wydawnictwo wab kontakt, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych łobocki pdf, wiedźmin mobi, oligofazja, akademicka księgarnia, czarna madonna mróz pdf, samouczek j niemieckiego, fajna ferajna, chańbi, świetliński neonatologia pdf, jacek kall, podstawy pielęgniarstwa tom 1, efemerofity…