Śmieciowi ludzie

Autor: Meszko Tadeusz

Na wykopaliskach w Grecji Ann Laskowski odnajduje szkielet opisanego przez Homera w Odysei centaura Eurytiona. W Nowym Jorku podczas akcji Greenpeace „Uwolnij śmieci”. zostaje porwany pewien bezdomny. Na filmie wykonanym z drona widać. że z głowy jednego z porywaczy wyrastają rogi.

Terry Mykonos. były wojskowy. a obecnie pracownik organizacji charytatywnej „Lost in Life” zauważa. że nie jest to pierwsze zniknięcie jego podopiecznego. biorącego udział w programie medycznym „Pokaż nam swój kod. a damy ci zdrowie”. Postanawia przyjrzeć się bliżej tym przypadkom. W nieoficjalnym śledztwie pomagają mu przyjaciele: miłośniczka pływania i rocka symfonicznego Subira oraz miłośnik ekspresjonizmu niemieckiego – informatyk Federico.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena:


Na pięciolinii słów

Autor: Damaziak Sara

Kiedy były rockman z burzliwą przeszłością spotkał na swojej drodze ambitną dziennikarkę. jego życie wywróciło się do góry nogami. Bez żalu porzucił wszystko to. co niegdyś liczyło się dla niego najbardziej – muzykę. kobiety. zabawę. Teraz Tom ma stabilną pracę. a największe szczęście dają mu żona i córka. Jednak ta na pozór idealna para ma też swoje sekrety… Niespodziewany powrót do ich życia Alexa. brata Toma. sprawia. że dawne uczucia ponownie ożywają. a skrywane od długiego czasu tajemnice mogą wstrząsnąć szczęśliwym małżeństwem. Jak dobrze znamy tę najukochańszą osobę? Ile tak naprawdę o niej wiemy? Z tymi pytaniami będą musieli zmierzyć się Tom i Caroline. Czy uda im się przetrwać nadchodzącą burzę?

Jest całym twoim światem. Jest twoim słońcem

:

Cena:


ISBN

9788381470513: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bialy-wrobel-gabriela-kusz-133792u

Cena:eumeswil, pierwsza czytanka pdf, pubilo, w drodze z maryja, przysłowia angielskie pdf, knurek, moja niewolnica claire, powiedz coś, piramida maslowa książka, bajki świata, vogel preparatyka organiczna, reformacja mapa, syjonizm co to, jak się pozbyć cellulitu, rękopis znaleziony w saragossie książka, wypożyczalnia książek, książki na studia, w kręgu upiorów i wilkołaków, olive powraca, sodoma pdf, dynastia miziołków pdf za darmo, dorosłe dziewczynki z rodzin dysfunkcyjnych, czas ukraina…