Mały lord. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Autorka Tajemniczego ogrodu po raz kolejny kieruje do najmłodszych czytelników powieść. której główny bohater to dziecko. Mały Cedryk po śmierci ojca przenosi się wraz z matką do swojego dziadka – ponurego. groźnego hrabiego wydającego się niezdolnym do ciepłych uczuć. Burnett z właściwą sobie delikatnością porusza motyw miłości zdolnej odmienić człowieka. i czyni to na tyle przystępnie. że jej powieść trafi nawet do najmłodszych odbiorców. Ta wzruszająca historia to idealna książka do wspólnej lektury dla dzieci i ich rodziców. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawni

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140407/pdf

1:

:

Cena:e turystyka, schwytać, repetytorium z pielęgniarstwa, problem kryminalny, edukacja wczesnoszkolna pdf, black desert poradnik, romanse współczesne, mortal kombat xl ciosy, podstawy ekonomii podręcznik pdf, o. marcin ciechanowski, asimov roboty, jan grabowski czarna owieczka pdf, charlotte link pdf, ten obcy testy, masaż z elementami rehabilitacji pdf, współlokatorzy pdf, test z lektury opium w rosole, wyznaje, był sobie chłopczyk, miasto dziewcząt, zostały tylko kamienie, pielęgniarstwo chirurgiczne pdf…