Rapa Nui

Autor: Małgorzata Telecka

Witajcie na wyspie tajemnic!

Rapa Nui. w Polsce bardziej znana pod nazwą Wyspy Wielkanocnej. jest poetycko opisywana jako najbardziej samotna wyspa świata. Sporo w tym prawdy – rzeczywiście leży ona w odległości ponad dwóch tysięcy kilometrów od najbliższej zamieszkanej wyspy! To również miejsce pełne tajemnic i magii. które fascynuje swoją pierwotną siłą.

Czy wśród mieszkańców Wyspy Wielkanocnej są kanibale? Jak z bananowca zrobić sanki? Czym jest aku-aku i gdzie je znaleźć? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań poznała autorka. która od dzieciństwa marzyła o wyprawie na Rapa Nui. a po wielu latach w końcu udało jej się to pragnienie spełnić. Teraz dzieli się z czytelnikami swoimi wrażeniami i opowiada o najważniejszych miejscach na wyspie. Znajdziecie tu nie tylko wszy

28: https://woblink.com/ebook/mroczny-uklad-dawid-waszak-133757u

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Prawo i dama

Autor: Wilkie Collins

Powieść otwiera scena cichego ślubu w jednym z londyńskich kościołów. Bohaterami są młoda i piękna Valeria Brinton oraz szaleńczo w niej zakochany Eustace Woodville. Przez kilka pierwszych dni nic nie mąci szczęścia nowożeńców. Jednak wkrótce Valeria uświadamia sobie. że Eustace coś przed nią ukrywa. Dzięki przypadkowemu. jak się wydaje. spotkaniu z teściową. która od początku sprzeciwiała się ich małżeństwu. Valeria odkrywa. że jej mąż poślubił ją pod fałszywym nazwiskiem. Eustace ze wszystkich sił usiłuje ją odwieźć od poznania prawdy. ale Valeria nie ustępuje…

Wydawnictwo: MG

Cena: 39.9


Jak tu nie zwariować. Na herbatce u psychiatry

Autor: Irena Stanisławska

W wywiadzie przeprowadzonym przez Irenę A. Stanisławską z doktorem Edwardem Krzemińskim psychiatra wyjaśnia. dlaczego przybywa zaburzeń psychicznych natury emocjonalnej. różnego rodzaju psychopatii i uzależnień. kiedy mamy do czynienia z problemami. a kiedy z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi. Mówi o schizofrenii. chorobie dwubiegunowej. depresjach. nerwicach. psychogeriatrii i wychowywaniu dzieci. A także o typie osobowości najlepszym na partnera. o sposobie na jąkanie. funkcjonowaniu szpitala psychiatrycznego i teatrze Bim-Bom.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9zwiadowcy 9 pdf, szczury wrocławia kiedy tom 2, dynastia miziołkow, kat cantrell, lewiński biologia pdf, polityka romans, beata pawlikowska pdf, janusz bieszk słowiańscy królowie lechii, romans pdf, sztuka prostoty pdf, mitologia grecka i rzymska, aneta mazur, nick webb stara flota, atmosfera miejsca, ćwiczenia na komunikację, elżbieta zawacka zo, beata ernman, mięśnie dna miednicy pdf, dylemat pdf…