Przed ślubem. Seksualność. uczuciowość. modlitwa

Autor: Ojciec Louis

Celem książki ojca Louisa OSB jest próba odpowiedzi na pytanie. jakie miejsce powinien zająć język ciała w budowaniu związku.

Czy dokonujący się we współżyciu seksualnym dar ciał może ukazać swoje prawdziwe znaczenie. jeśli jest on przeżywany w okresie przygotowywania do małżeństwa?

Czy pomaga we wzajemnym lepszym poznaniu się i rozeznaniu. czy do siebie pasujemy?

Czy jest uprzywilejowanym językiem miłości w jej pierwszym etapie. miłosnej namiętności. kiedy jesteśmy młodzi i pełni życia? Wiele par niespecjalnie się tą kwestią przejmuje i sypia ze sobą przed ślubem. Dlaczego więc Kościół upiera się przy nauczaniu zasad moralnych. które wydają się przestarzałe i całkiem nieprzystosowane do dzisiejszej mentalności?

Książka nie zadowala się półprawdami. jest wymagająca i nie ulega atmosferze współczesnego świata. Pokazuje zarazem. że zawsze możliwa jest zmiana. pójście naprzód. jeżeli wybierzemy dziś – z pewnością stromą. ale jakże piękną – drogę czystości.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 27.99


ISBN

9: Edward Łysiak

Po powrocie z Ukrainy i rozwiązaniu zagadki zaginięcia dwójki polskich turystów inspektor Andrzej Pilarski czuje. że nie czeka go już w życiu nic dobrego. Porzucony przez kobietę. z którą planował założyć rodzinę. popada w coraz większe rozgoryczenie i frustrację. a wkrótce dowiaduje się. że cierpi na nowotwór wątroby i jedyną szansą na ratunek jest przeszczep. Chcąc odciąć się choć na chwilę od negatywnych emocji. postanawia wyjechać w podróż życia do miejsc. które zawsze chciał zobaczyć. Nawet nie podejrzewa. że wymarzone wakacje we Włoszech i Chorwacji staną się początkiem mrożącej krew w żyłach historii. a przypadkowo spotkana piękna Ukrainka o imieniu Nadia poważnie namiesza mu w głowie…

W tej pełnej napięcia powieści wątki współcze

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Szatan i Judasz: Yuma Shetar. Tom 2

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Yuma Shetar. Tom 2

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788377738481: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:walerian słomka, origami dla dzieci krok po kroku, skrytobójca, zoologia dla uczelni rolniczych, druga księga mojżeszowa, ludlum filmy, ch beck testy, dziady cz 2 online, dolina strachu, córka marnotrawna, zielke mariusz, dieta warzywno owocowa dr dąbrowskiej przepisy książka pdf, chłopi (powieść), nasza szkapa pdf, zielone martensy, grzegorz pac, małopolska szkoła administracji publicznej, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj, mariana zapata, agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale, maciej krawczyński…