Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom czwarty. część pierwsza: Dzieje Słowiańszczyzny Północno-Zachodniej aż do wynarodowienia Słowian zaodrzańskich. Słowiańszczyzna zaodrzańska pod panowaniem cudzoziemców. Dzieje polityczne 1172-1250.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom czwarty. część pierwsza dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Słowiańszczyzna zaodrzańska pod panowaniem cudzoziemców. Dzieje polityczne (1171-1250). Walka Niemców z Danami o Słowiańszczyznę Nadbałtycką (1172-1227): 1. Podziały terytorialne. 2. Wdzierstwa króla Waldemara na Pomorze. 3. Najazd Pomorzanów i Lutyków na Łużyce (r. 1179). Zaburzenie w księstwie Słowiańskim. Odpadnięcie Pomorza Zacho

15: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-krakowskie-michal-balinski-tymoteusz-lipinski-31612u

Cena: Tymoteusz Lipiński


EPUB.MOBI

32127: 11.9

https://woblink.com/product-publication/download/32127/epub

:

Cena:jesper juul twoje kompetentne dziecko, książki online za darmo, agnieszka olszanowska, barbara steinborn, kwiat kalafiora opracowanie, zebra bez pasków, zwiadowcy ebook, katarzyna fazan, wojciech ponikiewski, bhp w praktyce pdf, matematyka finansowa, jonas gardell, opowieść przodka, mam prawo kasdepke, grzeszny doktor whitney g pdf, arabska wiosna skutki, na jowisza musierowicz…