ISBN

9788366074583: Wydawnictwo

F

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.4


Zielnik klasztorny

Autor: Anna Paczuska

Przez wieki klasztory były miejscem. w którym gromadzono wiedzę na temat ziół i metod leczenia nimi. Wielu zakonników i wiele zakonnic poświęciło życie na opracowywanie nowych receptur. odkrywanie właściwości roślin i leczenie chorych. Bez ich doświadczenia i ogromnej pracy nie mielibyśmy dziś pojęcia. jakimi skarbami obdarzyła nas natura.

Książka zawiera:

Dokładny opis 45 roślin zielnych uprawianych w przyklasztornych ogródkach wraz z informacją. jak je zbierać. suszyć i przechowywać.

Dane dotyczące właściwości leczniczych poszczególnych roślin.

Najsłynniejsze przepisy na klasztorne nalewki. napary. okłady. kąpiele. wina. soki. maści. syropy i olejki lecznicze.

Ciekawostki na temat historii ziół. nazewnictwa roślin i tradycyjnych metod leczenia.

Informacje

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129556u

Cena:


Kapitał ludzki wobec wyzwań współczesności

Autor: Anna Wziątek-Staśko

Ewolucja myślenia o roli człowieka w organizacji. tj. przejście od myślenia w kategoriach administrowania kadrami. przez zarządzanie

zasobami ludzkimi. zarządzanie potencjałem ludzkim. zarządzanie kapitałem ludzkim. zarządzanie talentami. zarządzanie kompetencjami. zarządzanie wiedzą. wreszcie zarządzanie różnorodnością. odzwierciedla z jednej strony dużą popularność tej problematyki. z drugiej strony dowodzi. iż dociekania badaczy w tym zakresie nie są łatwe i wciąż inspirują do kolejnych poszukiwań. Mimo dużej aktywności w omawianym zakresie. znalezienie idealnego sposobu zarządzania ludźmi. to jest takiego. który gwarantuje najwyższą skuteczność działania organizacji i realizacji celów jej oraz pracowników. przy zachowaniu wy

:

Cena:


Gejerel

Autor: Krzysztof Tomasik

Czy Andrzej Wajda zamierzał zrobić film o miłosnej relacji „Zośki” i „Rudego”? Kim był brat „Wampira z Zagłębia” i jaki miał wpływ na przebieg słynnego procesu z lat 70.? Dlaczego tak mało wciąż wiemy o akcji „Hiacynt”? Gdzie są „różowe teczki”? Do czego klucz kryją powieści sensacyjne z serii „Jamnik”?

Krzysztof Tomasik wertuje reportaże. zapomnianą literaturę. akta spraw sądowych. wypowiedzi autorytetów i polityków. pamiętniki i listy. Czas. w którym autor spędził między innymi w archiwum IPNu skutkuje tym. że oddajemy w ręce czytelnika reportaż o PRLu jeszcze pełniejszy i jeszcze bardziej fascynujący.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9paradoks w literaturze, zwiadowcy 2 pdf, xiii księga pana tadeusza autor, iwona chrzanowska, jak się gra w oczko, arael zurli, prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol chomikuj, slowacki juliusz, j. słowacki, filozofia kaizen pdf, opowieści z biura duchów, norwegian wood pdf, wolska katarzyna, zecharia sitchin pdf…