Roznegliżowane

Autor: Iva Prochazkova

Na peryferiach Pragi. w ogrodzie chińskiego biznesmena zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny. Ofiara jest ubrana wyjątkowo niestosownie do pogody – w seksowny czerwony kombinezon z siateczki. Roznegliżowana.

Na miejscu natychmiast zjawia się podinspektor Marián Holina. wielbiciel rogalików i astropsychologii. zawierzający wyłącznie własnej intuicji. która objawia się łaskotaniem w okolicy pępka. W rozwiązaniu kolejnej niełatwej sprawy z praską mniejszością wietnamską w tle wesprą go: wpędzająca współpracowników płci męskiej w kompleksy. hiperaktywna kapitan Šotolová. młody podkomisarz Diviš. zawsze umiejący zadbać o zawartość swojego żołądka. i niezbyt rozmowna stażystka Běla.

Czy sympatycznemu zespołowi Holiny uda się połapać w labiryncie tropów. tak licznych i poplątanych

:

Cena:


Bez śladu

Autor: Tana French

W życiu liczy się tylko kilka chwil. W życiu dziewiętnastoletniego Franka Mackeya takim przełomowym momentem okazuje się niedoszłe spotkanie z ukochaną dziewczyną. Rosie Daly. Wspólnie planowali uciec z Dublina i szukać lepszej przyszłości w Anglii. Ale Rosie nie pojawiła się w umówionym miejscu u wylotu uliczki Faithful Place – zostawiła jedynie list. z którego wynikało. że postanowiła uciec sama. Potem wszelki słuch o niej zaginął. Wydarzenie to położyło się cieniem na życiu nastolatka. Dwie dekady później Frank pracuje jako detektyw w wydziale operacji tajnych policji. W przeznaczonym do rozbiórki domu na Faithful Place robotnicy znajdują walizkę należącą do Rosie. Frank podejrzewa. że dziewczyna mogła wcale nie opuścić Irlandii. Z pomocą brata przeszukuje budynek i odkrywa makabryczne znalezisko…

18.75: https://woblink.com/ebook/widmowy-refren-agnieszka-mirahina-30483u

Cena:


Skaza

Autor: Zbigniew Zborowski

Historia. która nie da Ci zasnąć przez kilka kolejnych nocy…

Zagłębienie tuż pod potylicą. Najsłabiej osłonięty mięśniami punkt kręgosłupa szyjnego. 

Nawet lekkie uderzenie ostrym przedmiotem w to miejsce przerywa rdzeń kręgowy 

i powoduje śmierć.

Tak zginęła młoda kobieta.

Tak zabić mógł tylko fachowiec.

Komu zależało na śmierci doktorantki Zakładu Fizyki Jądrowej? 

I czy to możliwe. że morderstwo ma coś wspólnego 

z tajemniczym odkryciem przedwojennego polskiego naukowca?

++++

Zbigniew Zborowski – lubi życie na krawędzi: na granicy pakistańsko-afgańskiej kupił pistolet. który przemycił przez Chiny i Rosję. z Maroka wracał pod pokładem statku przewożącego chemikalia. Był wolontariuszem wydziału ge

26.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-wedlug-jogi-melissa-grabau-31323u

Cena:


ISBN

9788328703810: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/preppersi-wojciech-chelchowski-andrzej-czuba-30451u

Cena: Andrzej Czubamedaliony zofia nałkowska streszczenie, antoni kępiński schizofrenia, maciej jędrusik, marek ochowiak, aleksandra pluta, dieta w ciąży zdrowe przepisy na 9 miesięcy pdf, elżbieta batory dzieci, mróz wyrok pdf, metoda bobath pdf, freud wstęp do psychoanalizy, gamos, współczesna polska, rodowód słowian, dr jekyll i pan hyde pdf, marcin poręba filozofia, sk tremayne…