Prawo cywilne w zarządzaniu i działalności gospodarczej

Autor: Igor Postuła

Choć na rynku wydawniczym jest wiele podręczników prawa cywilnego. to przeznaczone są one jednak głownie dla prawników. Mając to na uwadze. prezentowany podręcznik jest pozycją oczekiwaną i wyjątkową. Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów wydziałów czy specjalności zarządzania oraz ekonomii. a także nauk politycznych. Jednak bez wątpienia okaże się również przydatnym dla praktyków gospodarczych – menedżerów rożnych przedsiębiorstw. właścicieli firm. pracowników instytucji publicznych. urzędników administracji gospodarczej. funkcjonariuszy służb skarbowych i celnych. a także

zapewne. przynajmniej niektórych. prokuratorów. sędziów i adwokatów. doradców finansowych. radców prawnych oraz agentów cel

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Cena: 10


Palinka

Autor: Matěj Hořava

Rumunia. Banat. Odległe góry nad Dunajem. Wioski. w których od niemal dwustu lat żyją Czesi. Świat. w którym czas się zatrzymał. Do jednej z takich wsi przyjeżdża młody nauczyciel z Moraw. Przyjeżdża. by zapomnieć. Ale nieodłączne wspomnienia coraz bardziej przysłaniają mu codzienność wiejskiego życia i nieśmiałe próby włączenia się do zamkniętej społeczności. W izolacji i samotności. pośród upojnej banackiej scenerii każdy drobiazg przypomina o dzieciństwie. gorzkich latach spędzonych na sali gimnastycznej. utraconych kobietach. podróżach. ucieczkach… 

 

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 28


Biblia nie gryzie

Autor: Marcin Kaczmarczyk

Biblia nie gryzie to zapis niezwykle osobistej drogi ku Prawdzie. Drogi. do przebycia której zaproszony jest każdy z nas. Marcin Kaczmarczyk pokazuje. jak Bóg realnie działa w jego życiu poprzez Słowo. modlitwę i innych ludzi. Udowadnia. że spotkanie ze Słowem Bożym jest niczym podpięcie się pod życiodajną kroplówkę. która stanowi odtrutkę na codzienne upadki. zwątpienia i lęki.

Każdy rozdział tej książki poświęcony jest jednej księdze Pisma Świętego. Autor nie streszcza fabuły. nie dokonuje skrupulatnej egzegezy. nie tropi historycznych zagadek. Zamiast tego pokazuje. w jaki sposób każda księga dotknęła go osobiście i zmieniła jego życie. jak Słowo Boże działa tu i teraz. w rzeczywistości XXI wieku.

Wyruszając w podróż po Biblii z Marcinem Kaczmarczykiem. popatrzysz na nią tak.

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788320053760: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:hetka, kompendium neurologii, pielęgniarstwo geriatryczne, chirurgia jamy brzusznej, wielka historia pl, karolcia lekturą, czesława pilarska, piotr wroński książki, sekret listu, biografia messiego, administracja zespolona a niezespolona, jak pozbyć się zwłok, e pur si muove, afryka kazika pdf za darmo, rolicki, szczęśliwy kot, choroby neurodegeneracyjne pdf, katarzyna wielka i potiomkin, mizantropii, most do therabiti, w co grają ludzie ebook, antoni gołubiew bolesław chrobry…