Bilet do szczęścia

Autor: Beata Majewska

Czy przystojny prawnik z Krakowa odzyska utraconą miłość? Kontynuacja powieści Konkurs na żonę.

Łucja. zakochana bez pamięci w młodym prawniku z Krakowa. przeżywa szok. gdy dowiaduje się. że mężczyzna ją uwiódł. aby odziedziczyć spadek. Czuje się oszukana i wykorzystana. a na dodatek jest w ciąży. W pierwszym odruchu chce zerwać związek z Hajdukiewiczem i wrócić w rodzinne strony. Kiedy jej chora babka trafia do krakowskiego szpitala. dziewczyna postanawia pozostać w mieszkaniu Hugona na czas jej rekonwalescencji. Dla mężczyzny. który odkrywa. że naprawdę kocha Łucję. staje się to jedyną szansą na jej odzyskanie. Ale czy Łucja zdoła uwierzyć w szczerość jego uczuć? 

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 24.9


Odwrót Wielkiej Armii Napoleona z Rosji w roku 1812

Autor: Rafał Kowalczyk

Jest to pierwsza w polskiej historiografii książka. która wyjaśnia przyczyny tragicznego w skutkach odwrotu Napoleona z Rosji w roku 1812. Nie powiela stereotypów. wskazuje winnych fizycznego zniszczenia wojsk napoleońskich. ale też przedarcia się przez zastępy rosyjskich korpusów. Ukazuje rolę dwóch głównodowodzących -Napoleona i Kutuzowa. Napoleona – twórcę klęski Wielkiej Armii. i Kutuzowa – który uczynił wszystko. by zastępom napoleońskim udało się opuścić Rosję. budując im słynne „złote mosty”. Właśnie to ujęcie czyni książkę tak atrakcyjną zarówno dla badaczy. jak i zainteresowanych wojnami napoleońskimi.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Cztery noce z księciem

Autor: Eloisa James

Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat. oświadczyła nieznośnemu Evanderowi. przyszłemu księciu Pindar. że wyjdzie za kogokolwiek. byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się. że rzeczywiście pozostał jej tylko on…
Evander ma własne powody. żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy. gdy sama będzie go o to błagać.
A Mia nie zamierza go błagać o nic!
Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

31315

https://woblink.com/product-publication/download/31315/epub: 1

Cena:


Święta w Kopenhadze

Autor: Maggie Cox

Gdy Ailsa poślubiła bogatego i przystojnego Jake’a Larsena. wydawało jej się. że będzie już zawsze szczęśliwa. Jednak wypadek i utrata dziecka wszystko zburzyły. Nie umieli poradzić sobie z rozpaczą i poczuciem winy i rozwiedli się. Teraz. po czterech latach. Jake i Ailsa spotykają się ponownie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99powtórzenie matematyka egzamin gimnazjalny, spanch bob kolorowanka, political fiction książki, content marketing i social media, granica opracowanie pdf, podstawy mikroekonomii pdf, stylo fantome, nieznośny milioner pdf, tam gdzie urodził się orfeusz, ryszard czarnecki rodzina, ostatnia arystokratka mobi chomikuj, hannibal klęska, podstawy budowy silników, świąteczny dyżur, mariusz trojanowski, siostra michaela pawlik, repetytorium maturalne fizyka chomikuj, turpiści, połączeni. uwolnij mnie, finanse publiczne książka pdf, simon sinek książki…