NIKSY

Autor: Nathan Hill

Samuel ze wszystkimi szczegółami zapamiętał dzień. w którym opuściła go matka. Podobnie jak noc. kiedy pocałował ukochaną. i popołudnie nad stawem w lesie. gdzie ostatni raz widział najlepszego przyjaciela. Wszyscy oni nagle zniknęli z jego życia. 

Choć Samuel ukrył się w wirtualnym świecie Elflandii. by tam zabijać potwory. ani przez chwilę nie przestał myśleć o tych. których utracił. Gdy po latach wyruszy w podróż. by odkryć prawdę o swojej rodzinie. przekona się. że jego dotychczasowe życie było ulotną grą pozorów. Przyszedł czas. by zmierzyć się z niksami. o których opowiadała mu matka. 

Niksy to demony. które oszałamiają i uwodzą. wciągają do swojego świata i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Każdy widzi je inaczej. Niksa to ktoś. kogo kochałeś. ale nie potrafiłeś

:

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:książki po niemiecku pdf, materiały budowlane pdf, mikołajek i inne chłopaki, fizjoterapia w neurologii i neurochirurgii, czarnoksiężnik z krainy oz pdf, czołgi z 2 wojny światowej, mateusz juszczyk, krzysztof jajuga, medytacje o pierwszej filozofii, sekret szczęścia, niania w nowym jorku, medaliony zofia nałkowska pdf, my world starter, burdubasta, franciszek czech, hanna bakuła blog, święte księgi judaizmu, ebooklibra, przedsiębiorstwo globalne…