Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania

Autor: Jürgen Schäfer

Odkryj sekrety najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskasz wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznasz skutki nadużywania leków. Dowiesz się. co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. poznasz problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego. jak również wyczytasz wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznasz niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego. jak również lamblie. zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem. Dzięki opisanym w książce przypadkom znajdziesz nieoczywistą przyczynę nękających Cię dolegliwości i zamiast biegać od lekarza do lekarza. wybierzesz specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie. Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

:

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


Lecznicze rośliny dziko rosnące. Najskuteczniejsze rośliny w domowej apteczce

Autor: J.J. Pursell

Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych wykorzystaniem możliwości leków roślinnych. stanowiących alternatywę dla chemicznych odpowiedników. Autorka wprowadzi Cię w świat roślin o właściwościach terapeutycznych. w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśniając ich działanie oraz zasady bezpiecznego stosowania lekarstw ziołowych. Znajdziesz tu szczegółowe instrukcje jak samodzielnie przygotowywać herbaty. nalewki. kompresy oraz maści lecznicze na wiele dolegliwości. Poznasz również podstawy funkcjonowania najważniejszych układów w ciele i wpływ preparatów roślinnych na poszczególne organy. Bez względu na to. czy masz problemy z mięśniami. huśtawką nastrojów czy zwykłym przeziębieniem. troska o własne zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się tu

24.2: https://woblink.com/ebook/noni-polinezyjski-sekret-zdrowia-zarzycka-renata-136717u

Cena:


ISBN

9788395303050: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/francuski-dla-dzieci-d

Cena:rękopis znaleziony w saragossie pdf, alfabet mafii odcinek 1, jens lapidus, anna łabuszewska, obrzydliwa, elżbieta kosobucka, harry potter i więzień azkabanu pdf, gaja kuroń, zygmunt wałęsa, poradnik dla knighta, michalina wysłocka, krwawa hrabina online, jadwiga korzeniewska, sukces nie zna granic, skazy, janusz turowski, książka kucharska dla cukrzyków, trening interpersonalny, heroes 3 porady, przyszłość technologii informacyjnej, zofia nałkowska medaliony…