ISBN

9788365697318: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/reforma-ochrony-danych-osobowych-cel-narzedzia-skutki-praca-zbiorowa-133701u

Cena:


1

:

:

Cena:


Małe wielkie rzeczy

Autor: Henry Fraser

Sparaliżowany od szyi w dół. Henry pokonał niewyobrażalne trudności. by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym. jak w wyzwaniach. które stawiało przed nim życie. zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu. że każdy dzień może być dobry.

„Małe wielkie rzeczy” przemówią do każdego. kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile. która pokona największe trudności.

„Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób. jakie spotkałam”. –

:

Cena:


Tyle miłości

Autor: Rebecca Rosenblum

Kiedy Catherine Reindeer zostaje uprowadzona z parkingu przed restauracją. w której pracuje jako kelnerka. nie tylko jej najbliżsi – matka i mąż. lecz również ludzie. którzy ledwie ją znali. przeżywają wstrząs. ‚Tyle miłości’ pokazuje. jak pustka po zaginionej odmienia życie tych. którzy pozostali – z niepewnością. lękiem i rozpaczą. Osią powieści jest jednak zdumiewająca psychiczna droga samej Catherine – droga do normalności po niewyobrażalnej traumie. Kiedy po miesiącach udręki ostatni. najbardziej bolesny cios zmusza ją do podjęcia ostatecznej decyzji. okazuje się. że zupełnie nie jest przygotowana na to. co ją czeka po odzyskaniu upragnionej wolności. Z historią głównej bohaterki przeplata się opowieść o losach młodej poetki. zamordowanej wiele lat wcześniej. której wiersze pomagają Catherine przetrwać najczarniejsze godziny życia. Prowadzona wielowątkowo narracja tworzy żywy. poruszający obraz skutków cierpienia. jakie ludzie potrafią sobie nawzajem zadawać.

Powieść ‚Tyle miłości’ ukazuje przeżycia i postawy bohaterów z tak wielkim wyczuciem i wiarogodnością. że skłania do głębokich przemyśleń na temat ludzkiego losu. Porywająca lektura. choć raczej nie thriller. lecz rodzaj medytacji nad życiem i istotą miłości.

„Globe & Mail”

Poruszająca. błyskotliwie napisana powieść Rebekki Rosenblum mówi o związkach. tych bliskich i tych łączących większe społeczności. o utracie i miłości. Piękny. budzący emocje debiut powieściowy autorki. która potrafi zbudować skomplikowaną. trzymającą w napięciu opowieść.

„Quill & Quire”

Rebecca Rosenblum umie przedstawić ból i melancholię. wystrzegając się przy tym sentymentalizmu. Tyle miłości to powieściowy debiut autorki o niepospolitym talencie.

„Walrus”

Autorka wykazuje niezwykłą powściągliwość w budowaniu zdań. odrzuca wszystko poza słowami najbardziej niezbędnymi.

„National Post”

Rebecca Rosenblum urodziła się w 1978 roku w Hamilton w Kanadzie. Studiowała anglistykę na McGill University i University of Toronto. gdzie obroniła pracę magisterską z kreatywnego pisania. Wydała dwa zbiory opowiadań – ‚The Big Dream’ i ‚Once’. wysoko ocenione przez krytykę; ‚Once’ był nominowany do wielu literackich nagród. a w 2007 zdobył Metcalf-Rooke Award. Mieszka w Toronto. ‚Tyle miłości’ jest jej pierwszą powieścią.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9robynne chutkan, marek grajek, alicja stępień, ostacyzm, oblicza propagandy, kasia wolska, dziecko z zaburzeniami zachowania w szkole, zarabianie w domu, specjalne strefy ekonomiczne pdf, perska zazdrosc, chora po angielsku, metody i techniki badań pedagogicznych pdf, pasaż wiecha, wartości społeczne, zapach grzechu pdf, ginekologia i położnictwo bręborowicz…