ISBN

9788381291262: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/basza-smaku-ersin-saygin-126045u

Cena:


ISBN

9788301197094: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/polski-teatr-po-upadku-komunizmu-olga-smiechowicz-126189u

Cena:


Co się stanie z Ameryką

Autor: Warakomska Dorota

Ostatnia kampania wyborcza obnażyła wszystkie problemy. słabości i lęki Ameryki. Dorota Warakomska pokazuje je oczami zwykłych ludzi. Ta książka to zapis jej podróży. podczas których pokonała tysiące kilometrów i odwiedziła 20 stanów. Autorka odwiedza miasta. wsie. miasteczka zgłębiając niezwykle wysoki poziom rozczarowania jednych Amerykanów. nadzieję drugich. tęsknotę trzecich. niezdecydowanie innych. Przygląda się pracy sztabów wyborczych. tłumacząc specyfikę wyborczej machiny. która w USA jest niezwykłym zjawiskiem. 

 

Jak to się stało. że na Donalda Trumpa. multimilionera i gwiazdora showbiznesu. znanego z dość lekceważącego stosunku do kobiet. oskarżanego o seksizm. rasizm i ksenofobię zagłosowała większość białych kobiet? Dlaczego doskonale przygotowana do objęcia

44.9: https://woblink.com/ebook/samoswiadomosc-emocji-i-percepcja-wlasna-kompetencji-spolecznych-a-osiagniecia-szkolne-uczniow-z-dysleksja-w-wieku-dorastania-izabella-kucharczyk-agnieszka-dluzniewska-126195u

Cena: Agnieszka Dłużniewska


Oddychać Imieniem. O medytacji

Autor: Maksymilian Nawara

Medytacja chrześcijańska opiera się na modlitwie Jezusowej. na której w rytm oddechu przywołujemy imię Pana. Przez niemal dwa tysiąclecia przekazywano sobie tę tradycję głównie w klasztorach. dziś praktykuje ją coraz więcej świeckich.

Oddychać Imieniem stanowi owoc konferencji wygłoszonych przez ojca Maksymiliana – opiekuna lubińskiego Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej. podczas prowadzonych przez niego sesji medytacyjnych. Autor dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy. Mówi o trudnościach i pokusach. które każdemu na tej drodze towarzyszą. Przywołuje wielowiekowe dziedzictwo Kościoła. opowiada o zmaganiach ojców pustyni. Zachęca do podjęcia medytacji. przekonując: „Duch Święty (…) jest tym. który daje nam dar modlitwy nieustannej. My powinniśmy »tylko« na niej wytrwać”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 24.99duchologia, małżeństwo po zdradzie opinie, cyganski dron, nowe książki czasopismo, hydraulika siłowa książka, kozacy3, monika michaluk, mróz joanna chyłka, ida kurcz psychologia języka i komunikacji pdf, grzegorz ćwiek, baldurs gate 2 enhanced edition solucja, katarzyna berenika miszczuk przesilenie, staropolskie kolędy, audiobooki podróżnicze, kadziu, nina frank…