ISBN

9788379081042: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/od-banjo-patersona-do-meliny-marchetty-adaptacje-literatury-australijskiej-opracowanie-zbiorowe-125704u

Cena:


Banda Niematerialnych Szaleńców

Autor: Krasowska Maria

Prawdopodobnie jako jedyny na świecie masz szansę dowiedzieć się z pierwszej ręki. jak wygląda życie pozagrobowe! Nie skorzystasz z takiej okazji?

Nazywam się Danny Moon. a moi rodzice są nieprzyzwoicie bogaci. 

Trzy rzeczy. które kocham: gorzka czekolada. gra w Monopoly i ciemność. Trzy rzeczy. których nienawidzę: guwernantki. nuda i jeszcze raz guwernantki.

To przez nieposłuszeństwo względem jednej z nich trafiłem do Polski. do wujostwa i pięciu kuzynek. Czułem się jak na zesłaniu… ale tylko na początku.

 Któregoś dnia spotkałem tajemniczego brodacza w kapeluszu. Pewnie nie uwierzycie. kiedy wam zdradzę. że był to duch. Wkrótce razem z Anetą. najfajniejszą z moich kuzynek. stanęliśmy przeciwko niebezpiecznemu biznesmenowi. który wykorzystywał duchy do nie

:

Cena:


Mój mąż i ja

Autor: Ingrid Seward

Elżbieta pokochała Filipa od pierwszego spotkania. On był jedynym aktem jej rebelii. Ona – jego jedynym aktem poddania. – Allison Pearson. Telegraph Ona – młoda i z królewskiego rodu. On – przystojny. ale dużo uboższy młodzieniec w marynarskim mundurze z monarszej rodziny z dalekiego. małego kraju. Brzmi bajkowo? Ta książka to prawdziwa opowieść o związku wbrew wszystkim. nawet wbrew samemu sobie. O szczerym uczuciu. które musi iść w parze z dyktatem konwenansów. O rozczarowaniu. kiedy już wiadomo. że nawet życie prawdziwej księżniczki nie jest bajką. Jest to także opowieść o niebywałej sile kobiety. która rządzi Wielką Brytanią od ponad 60 lat. królowej. która przetrwała 13 premierów i wytrwała na tronie całą epokę. gwarantując stabilność swojej monarchii i swojego małżeństwa. Dziś. gdy świat obserwuje ślub i początki małżeństwa księcia Harry’ego. warto wrócić myślą do dni w 1947 roku. gdy w opactwie Westminster zaczęła się wspólna droga Elżbiety i Filipa. Autorka książki. mająca od lat dostęp do prywatnych kręgów brytyjskiej monarchii. po mistrzowsku ukazuje detale życia. arystokratyczne zwyczaje i psychologiczne uwarunkowania. które składają się na niesłabnący czar brytyjskiego tronu. Jej książka jest świetnym uzupełnieniem spojrzenia na prywatne życie Elżbiety i Filipa. które zapewnił serial The Crown.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:dawid rosenbaum, konturek fizjologia człowieka pdf, prawo konstytucyjne banaszak, mapa fallout 2, opis ruchu, tłumacz polsko-rosyjski mowa, teksty do nauki czytania pdf, rozmówki polsko rosyjskie pdf, laureaci orderu uśmiechu, kamikadze co to, maciej wilk, mitologia celtycka pdf, katarynka prus pdf, curunia, sprawdzian klasa 3 podstawowa, dobrze się myśli literaturą, pani mcginty nie żyje, konrad kohutek, matematyka egzamin gimnazjalny powtórzenie, droga królów pdf, obliczanie dawki leku…