Wielki sekret

Autor: Virginia C.Andrews

Ostatni tom bestsellerowej serii o rodzinie De Beers!

Willow De Beers. po tragicznej śmierci ojca adopcyjnego. zgodnie z ostatnią wolą zmarłego otrzymuje jego dziennik i poznaje rodzinne tajemnice. Są dla niej tak szokujące. że całkowicie odmieniają życie. jakie dotychczas wiodła na Florydzie w snobistycznym Palm Beach. Wreszcie dowiaduje się. kim jest jej rodzony ojciec. i odkrywa. co go łączyło z jej rodzoną matką. Dopiero teraz rozumie. dlaczego doświadczyła tyle przykrości od matki adopcyjnej i poznaje losy tajemniczej kobiety. która nie mogła swojej córki wychować. ale zawsze ją kochała.

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania ‚Kwiatów na poddaszu’. Książki autorki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. ‚Wielki sekret’ to prequel sagi rodu De Beers. opowiadający o życiu Willow zanim przeczytała pamiętnik swojego ojca adopcyjnego… Kolejne powieści autorki ukażą się wkrótce nakładem Prószyński i S-ka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788380170803: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/witnessing-karachi-jakub-wilanowski-hilchen-128052u

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 5

Autor: Mistrz Eckhart

Wydawnictwo „W drodze” nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

W oczekiwaniu na tłumaczenie IV tomu Kazań Mistrza Eckharta oddajemy do rąk czytelników. tom V Dzieł wszystkich. na które składają się Traktaty. Tematyka Traktatów Eckharta w wielu wypadkach jest taka sama jak w Kazaniach. Odnosi się to zwłaszcza do takich centralnych zagadnień. jak dokonujące się w głębi duszy zjednoczenie człowieka z Bogiem oraz umożliwiające je „odosobnienie” (Abgeschiedenheit) człowieka albo inaczej: „wyrzeczenie”. uwalniające go od niewłaściwego stosunku do dóbr doczesnych i stwarzające w nim warunki do przebóstwiającego działania Bożego.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Kobiety w blasku słońca

Autor: Frances Mayes

Kolejna propozycja autorki bestsellerowej powieści ‚Pod słońcem Toskanii’ – pełna ciepła. wzruszeń. przepysznych opisów miejsc. potraw i przyjaźni. Frances Mayes z charakterystyczną dla siebie czułością tka historię czterech kobiet. które – wcześniej sobie obce – budują silną więź. odkrywając razem piękno Włoch. Przed upływem najbardziej wyjątkowego roku w życiu każdej z nich. wszystko ulegnie zmianie. Na zawsze.

Obserwując z tarasu trzy Amerykanki. które wnoszą bagaże do kamiennej willi położonej niżej na zboczu wzgórza. ich rodaczka zadaje sobie pytania: Kim są i co je sprowadza do tego toskańskiego miasteczka daleko od domu? Czy odnajdą to. czego tu szukają?

Kit Raine. amerykańska poetka i pisarka mieszkająca na stałe w Toskanii. zbiera materiały do biografii swojej bliskiej przyjaciółki. której skomplikowana osobowość wciąż kładzie się cieniem na jej życiu. Proces ten przerywa przybycie Julii. Camille i Susan. Trzy kobiety połączyła niedawno spontaniczna przyjaźń o mocy wyrywającej korzenie i zmieniającej kierunki życiowych ścieżek. Susan. najodważniejsza z nich. namówiła pozostałe do szalonego pomysłu wynajęcia pięknej ogromnej willi w Toskanii. na przekór wszelkim stereotypom o statecznych emerytkach. Chociaż żadna z nich nie ma pojęcia o kulturze kraju. w którym się znalazły. nowo odkryta żądza przygód napawa je odwagą. apetytem na życie oraz determinacją. by czerpać z niego to co najlepsze. Tylko w jaki sposób? Mogą liczyć na pomoc Kit – pod jej łagodnym wpływem. trzy nowicjuszki rzucają się w wir włoskich przyjemności. realizują dawno zapomniane pasje i ambicje. Skutki są drastycznie nieprzewidywalne.

Urokliwe opisy kolorów. smaków. miejsc turystycznych we Włoszech. ogrodów. ręcznego czerpania papieru. poezja narratorki… Wszystko to sprawia. że warto sięgnąć po tę książkę. O każdej porze roku.

‚Kirkus’

Czy to Południe Stanów Zjednoczonych czy Włochy. Frances Mayes zaprasza nas do domu. gdzie króluje bujna przyroda i wyostrzają się wszystkie zmysły. ‚Kobiety w blasku słońca’ to zarazem podróż emocjonalna. wciągająca opowieść o zapadających w pamięć kobietach w przejściowym okresie życia. Towarzyszymy im. gdy żeglują po morzu zmian. To doskonała powieść o pisaniu. gotowaniu i… życiu.

Jill McCorkle. autor książki ‚Life After Life’

Powieść Frances Mayes o ucztach i przyjaźniach czterech Amerykanek na tle toskańskiej wsi to radość dla zmysłów i szansa dla nas wszystkich na dostrzeżenie nowych możliwości. ‚Kobiety w blasku słońca’ jest jedną z tych książek. które się smakuje powoli – zostawia otwarte na stoliku. by czytać te same ustępy kilka razy.

Nancy Thayer. autorka książki ‚Czas przypływu’

Frances Mayes przeszła samą siebie. Książka jest przepiękna stylistycznie. wspaniałe konstrukcje zdań kojarzą się z architekturą. którą tak sprawnie opisuje. Czuję się. jakbym wróciła z Włoch. Co ważniejsze. mam wrażenie. jakby te kobiety – ich mężczyźni i dzieci – wciąż przechadzali się po zakamarkach mego umysłu.

Lee Smith

Frances Mayes wydaje się posiadać na własność toskańskie słońce. Jej powieść jest uroczą. kameralną podróżą zabarwioną przyjaźnią. stratą i nadzieją. Wszystko to na tle nieskończonego piękna toskańskich krajobrazów. Ukojenie i wybaczenie. dostępne wyłącznie dzięki wyprawie do Włoch. Che bella!

Adriana Trigiani. autorka książki ‚W stylu Valentine’

‚Kobiety w blasku słońca’ olśniewają egzotycznym czarem Włoch. Tym razem widzianych oczami trzech Amerykanek. które muszą nauczyć się rozstawać z przeszłością. aby w pełni docenić nową kulturę. przyjaźnie i życiowe szanse. Zachwycająca lektura!

Mary Alice Monroe. autorka książki ‚Letni wiatr’

Wielbiciele Mayes będą zachwyceni kolejną podróżą pod słońce Toskanii. gdzie zamieszkała tym razem amerykańska pisarka Kit Raine… Słońce i zabawa. dobra kuchnia i przyjaźń – nie ma nic lepszego.

‚Library Journal’

Frances Mayes napisała siedem książek o Toskanii. łącznie z kultową już powieścią ‚Pod słońcem Toskanii’. która królowała na liście bestsellerów ‚New York Timesa’ przez blisko trzy lata i doczekała się ekranizacji wyprodukowanej przez wytwórnię Touchstone z Diane Lane w roli głównej. W ślad za nią ukazały się ‚Bella Toskania’ i ‚Codzienność w Toskanii’. Ponadto Frances Mayes jest autorką powieści Słodka. leniwa Georgia’. sześciu tomów poetyckich oraz opracowania ‚The Discovery of Poetry’. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad pięćdziesiąt języków.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


https://woblink.com/product-publication/download/128157/epub

1:

:

Cena:


Jak rozmawiać z córką o seksie?

Autor: Wendy Elizabeth Chapin

Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem. jakim jest rozmowa o dojrzewaniu. także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat. a przede wszystkim – co zrobić. by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia. że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić. by dorastająca córka zrozumiała. że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy. jak ten dar wykorzystamy. Podstawą jest wychowanie w rodzinie pełnej wiary. miłości i wzajemnego zaufania. Jako rodzice nie podejmiemy decyzji za nasze dzieci. Mamy jednak wpływ na to. jakich wyborów będą one dokonywać w swoim nastoletnim i dorosłym życiu.

Wendy Chapin w swojej książce „Jak rozmawiać z córką o seksie?” przekonuje. że o seksualności można mówić odważnie. bez lęku i wstydu. Pokazywać ją jako dar od Boga. Dar. z którym czasami mamy sporo problemów. Autorka podpowiada rodzicom jak rozmawiać z dziećmi o seksualności. jaki im towarzyszyć w dojrzewaniu i w podejmowaniu mądrych i świadomych wyborów w przyszłości.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


Dziecko w wieku przedszkolnym

Autor: M. M. Cabicar

Dziecko w wieku przedszkolnym to zbiór opowieści napisanych przez tatę trzyletniej Wiki. M. M. Cabicar opisuje rodzicielską rzeczywistość bezkompromisowo. czasem dosadnie. ale przede wszystkim z rozbrajającą szczerością i kapitalnym poczuciem humoru. Nie zdejmuje różowych okularów nawet w najbardziej kłopotliwych sytuacjach. wychowując dzięki temu niezwykle pogodne dziecko!

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 25


1

:

:

Cena:


Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9sztuka kochania owidiusz, cultural appropriation po polsku, karolcia test z lektury, pituchowa pdf, charakterystyka bohaterów ludzie bezdomni, mudra na przeziębienie, kasia galezowska, królowa życia i król, ebuk, bez pożegnania mia sheridan, podstawy mechatroniki, limnologia, chris carter bibliografia, aleksandra leśniewska, dylemat ba paris, trening schultza, scenariusze teatralne pdf, bajki niemieckie, remigiusz mróz opinie, chcieć mniej minimalizm w praktyce, drogowskaz statystyczny pdf, rene goscinny mikołajek, czasowniki nieregularne tabela pdf…