Serce nie sługa

Autor: Tara Pammi

Mia Rodriguez z powodu kontuzji kończy karierę sportową. Głośno o niej w mediach. które przy okazji nie szczędzą też informacji o licznych kochankach jej zmarłego przed rokiem męża. W tym trudnym momencie schronienia w swoim domu udziela jej Nikandros Drakos – arystokrata. właściciel drużyny. w której grała. Mia nigdy nie lubiła Nikandrosa i sądziła. że on także jej nie lubi. Przyjmuje jednak jego pomoc. Już pierwszej nocy sytuacja rozwija się inaczej. niż myśleli…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lex cryptographia

Autor: Jakub J. Szczerbowski

Technologia blockchain stanowi wyzwanie dla porządków prawnych. Powodem tego jest zastosowanie kryptografii dla zapewnienia niezmienności danych. Umożliwia ona tworzenie bezpiecznych rejestrów. które mogą zapisywać wartości ekonomiczne i odwzorowywać instytucje społeczne. Zgodnie z zamierzeniami jej twórców technologia ta ma stanowić – przynajmniej częściową – alternatywę dla bezpieczeństwa transakcji dotychczas gwarantowanego przez sądy. W najbardziej skrajnej wersji tego poglądu mowa jest nawet o zastąpieniu norm prawnych kodem komputerowym (code is law).

W monografii omówiono zagadnienie znaczenia technologii blockchain dla prawa. Autor poruszył problematykę kwalifikacji jednostek rozliczeniowych stosowanych na blockchainach oraz oświadczeń s

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Cztery pory śmierci

Autor: Olga Warykowska

Podczas premierowego koncertu ‚Czterech Pór Roku’ Antonio Vivaldiego w Filharmonii Wrocławskiej główny skrzypek- solista pada martwy na scenę. Śledztwo prowadzi Amadeusz Wagner. otyły flecista (czyli najbardziej pogardzany muzyk w orkiestrze). który myśli i rozumuje swoim żołądkiem

w odróżnieniu do innych detektywów. Flecista szukając prawdy zagłębia się w mroczny świat artystów wrocławskich i przy okazji odkrywa wiele niepokojących sekretów.

Kryminał kulinarno-muzyczny. który niejednego widza przyprawi o dreszcze.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12dishonored 2 poradnik, metody badań pedagogicznych prezentacja, określ temat wiersza nike która się waha, opowieści na dobranoc młodych buntowniczek, podstawy seksuologii, najlepsze fantasy, 27 po niemiecku, najlepsi pisarze horrorów, konstytucja rp audiobook, jak mówić do nastolatków żeby nas słuchały pdf, ebook biblioteka, thriller polityczny książka, muzyka wielogłosowa, uwieść ochroniarza pdf, marcin podlewski głębia tom 3 chomikuj, pyszne obiady anna starmach, william wharton ptasiek, prawo cywilne w pigułce pdf…