https://woblink.com/product-publication/download/31318/epub

1:

:

Cena:


Thunder Mountain

Autor: Zane Grey

One of the bestselling novelists of the American West brings us a gripping tale of gold. greed. and vengeance. Three brothers find a lode of gold at Thunder Mountain. But instead of finding peace and prosperity. Jake. Kalispel. and Sam Emerson find more treachery than any normal men could hope to survive. Before they can get the claim registered. one of the brothers is killed by a claim jumper and the other is beaten and robbed of his ore sample. A boom town rises around the new mine while the youngest brother plots to find a way to force Rand Leavitt. the mine’s owner to admit to the murder. A very complex story of danger and greed that ends with a real unexpected happening.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część druga: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne w X w.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami.

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-drugi-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-do-polowy-xiii-wieku-rozwoj-cywilizacji-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-wilhelm-boguslawski-31604u

Cena:


Na gigancie

Autor: Peter May

Pięciu nastolatków z marzeniami. 

Pięć dekad strachu.

JEDNA MROCZNA PRAWDA.

 

 

„Uciekliśmy w pięciu tamtej brzemiennej w skutki nocy. Miało nas wrócić tylko trzech”.

Glasgow. 1965 rok. Jack Mackay nie wyobraża sobie nudnego. przewidywalnego życia. Ma tylko jedno marzenie: zostać znanym muzykiem. Ale nie zrealizuje go. jeśli zostanie w rodzinnym mieście. Wszystko. co ważne w branży muzycznej. dzieje się w Londynie – tam są Rolling Stonesi. Beatlesi. The Who… Jackowi udaje się przekonać kolegów z zespołu. by uciec z domu i szukać szczęścia w stolicy.

Glasgow. 2015 rok. Sześćdziesięciosiedmioletni Jack nie ma odwagi spojrzeć wstecz na swoje szare. pełne niepowodzeń życie. Wciąż nękają go obrazy tego. co wydarzyło się przed pięćd

31.9: https://woblink.com/ebook/na-pokuszenie-jerzy-wolk-laniewski-jan-wasinski-agnieszka-wrzosek-jolanta-kucharska-thomas-cullinan-anna-owsiak-aga-zano-31545u

Cena:jak podrywaja szejkowie pdf, dziecko szatana, wincenty łaszewski, krzysztof czarnota, stefek burczymucha pdf, naga prawda vi keeland pdf, dialog o bożej opatrzności, jej sekret penelope bloom, antybrat pdf chomikuj, etyczne zachowanie, freud wstęp do psycho, marcin anholcer, zbiór opisów głośnych procesów karnych, ferdydurke ebook, dayz mod, podstawy mechatroniki pdf, pies stalina, audiobuki, analiza matematyczna krysicki, niepowodzenia szkolne, po prostu nigella, mitologia polska, programowanie dla początkujących pdf, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry…