ISBN

9788324054626: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Niegodziwość (t.5)

Autor: Amy A. Bartol

Rozstrzygające starcie aniołów ze Złem w tomie zamykającym świetnie przyjętą serię „Przeczucia” Amy A. Bartol. Evie wraz z najbliższymi przyjaciółmi znajduje chwilowe schronienie w posiadłości Reeda w Crestwood. Mury domu nie zdołają jednak odgrodzić dziewczyny od złowrogiego Brennusa. który nawiedza ją w snach. by przejąć kontrolę nad jej energią. Podczas jednej z nocnych wizyt intruz ostrzega Evie. że zbliża się ostateczna wojna z Upadłymi. Na ich czele ma stanąć pół-anioł. pół-człowiek równie potężny jak Evie. Od wyniku tej bitwy zależy. czy Zło zatriumfuje nad światem…

„Niegodziwość” to błyskotliwa. mroczna powieść stanowiąca intrygujące połączenie romansu i horroru. Już setki tysięcy czytelników na całym świecie śledząi losy Evie. Brownie. Buns. Reeda i Russela. z z

69: https://woblink.com/ebook/bezpieczenstwo-informacyjne-krzysztof-lidermann-137502u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138174/epub

1:

:

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:pinokio książka pdf, niezniszczalny robert kubica, magia kąsa pdf, zaczarowana zagroda plan wydarzeń, literatura non fiction, lawa opowieść o dziadach adama mickiewicza, zygmunt wałęsa, kultura w ujęciu socjologicznym, nóż w wodzie, krystyna rożnowska, młyn do mumii chomikuj, potrawy mączne, wygląd zewnętrzny po rosyjsku, muzyka cytat, tajemnicza śmierć…