ISBN

9788324055166: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/pamietasz-tamto-lato-bogna-ziembicka-128034u

Cena:


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


O włosach pod włos

Autor: Ewa Maria Mierzejewska

‚O włosach pod włos. czyli dowcipnie wyczesana opowieść o fryzurach i sztuce fryzjerskiej’ to propozycja nie tylko dla włosomaniaczek i włosomaniaków szukających dobrych rad na temat pielęgnacji swojej ‚dumy na głowie’. Znajdzie tu coś dla siebie każdy. kto lubi dobry humor i każdy . kogo interesuje zmieniająca się na przestrzeni wieków moda na włosowe stylizacje oraz historia fryzjerskiego kunsztu. Bo uczesania to ważny element naszej kultury! Książeczka stanowi zatem połączenie żartobliwie wyczesanej edukacji oraz rozrywki-ot. ‚dwa w jednym’. niczym dobrze dobrany szampon z odżywką… Miłej zabawy i fryzur podkreślających osobowość!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Listopadowy wieczór

Autor: Andrzej Kijowski

Listopadowy wieczór (1972). tom traktujący o dekadzie przedpowstaniowej – o czasach bezpośrednio poprzedzających wybuch powstania listopadowego.

Kijowski bardzo wyraźnie krytykował pokolenie ‚Współczesności’. widząc w jego programie ideologicznym wyraz bezmyślności i mody na ‚literaturę odwetu’. Przeciwko tej właśnie generacji. pozbawionej programu pozytywnego wymierzony jest ‚Listopadowy wieczór’ i przedstawione w nim portrety spiskowców.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


W puszczach Afryki

Autor: Juliusz Verne

Powieść opowiada o przygodzie dwóch podróżników: Francuza Max’a Hubera i Amerykanina Jana Corta. ich przewodnika. Kamisa i Langi. młodego Murzyna. którego ocalili przed niewolą. W wyniku ataku słoni zmuszeni są do podróży przez las Ubangi. ogromną nieznaną puszczę znajdującą się pośrodku Afryki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Bez słowa

Autor: Rosie Walsh

Siedem idealnych dni. Potem on zniknął.

Gdy Sarah poznaje Eddiego. zapomina o całym świecie. pragnie nacieszyć się każdą wspólną chwilą. Spędzają razem najpiękniejszy tydzień w ich życiu. Aż nadchodzi nieuchronne rozstanie…

Obiecują sobie utrzymywać kontakt. zanim nie wymyślą planu na wspólne jutro. Lecz jedno z nich nie dotrzymuje słowa. nie daje znaku życia. Przepada jak kamień w wodę…

Przyjaciele namawiają Sarah. by zapomniała o nim. Ale ona nie może. Wie. że coś się stało. że musi istnieć jakieś wytłumaczenie. Minuty. dni. tygodnie mijają. a Sarah jest coraz bardziej zmartwiona.

Pewnego dnia odkrywa. że miała rację…

Bez słowa to wyjątkowa i przewrotna opowieść o ludziach. którzy nigdy nie powinni stanąć na swojej drodze.

Książka zostanie wydana w kilkudziesięciu krajach.

Bestseller numer jeden w Niemczech i w innych krajach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31wyniki badań laboratoryjnych, federica bosco, piotr kostrzewa, achaja pdf, bad boy’s girl 2, zawód tłumacz, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, agnieszka krawczyk czary codzienności, agata gąsiorowska, agnieszka sowińska, prosta przysługa, fabuła powieści krzyżówka, wzory i obrazki…