Anioł Nakręcany

Autor: Maciej Trawnicki

Anioł Nakręcany. to historia małej dziewczynki o imieniu Gwiazdka. która posiada tajemniczą mapę. prowadzącą do Anioła Nakręcanego. który według legend spełnia marzenia. 

Dziewczynka nie wie czy jest to prawdą ale decyduję się na opuszczenie domu i udanie się w nieznaną podróż aby pomóc swej młodszej siostrze. która jest bardzo chora. Pragnie bowiem poprosić Anioła by uleczył jej siostrzyczkę: Iskierkę. gdyż jest to jedyna możliwość. Mapa prowadzi do Magicznego Lasu. pełnego niespodzianek i niesamowitych postaci. rzeczywistość tutaj nie różni się od snów i marzeń. Dziewczynka poznaje wielu przyjaciół oraz zmaga się z różnorodnymi przeciwieństwami losu. 

Anioł Nakręcany to historia przeznaczona dla dzieci. lecz zarówno one jak i dorośli łat

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 59.9


Moja Legia

Autor: Hadaj Wojciech

Ostro. prześmiewczo. subiektywnie. Kiedyś piłkarze byli dla niego nadludźmi. dzisiaj wręcz przeciwnie – przepłacanymi przeciętniakami. Wojciech Hadaj. najbardziej kontrowersyjny spiker stadionowy w Polsce. odsłania kulisy piłkarskiego świata.

„Moja Legia” to portret wielkiego klubu pisany przede wszystkim emocjami. a dopiero później chronologią zdarzeń i następujących po sobie trenerów i prezesów. To także „case study”. gdzie na przykładzie najbogatszego klubu w Polsce autor pochyla się nad stanem piłki nożnej. w Polsce i na świecie.

Hadaj to bez wątpienia jedna z żywych legend klubu przy Łazienkowskiej. Człowiek. który poznał wewnętrzne życie drużyny od kuchni. a raczej szatni. jak mało kto. Zna jego najskrytsze sekrety. przemilczane historie i zamiecione pod dywan niewygodne fakty. Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141226/epub

1: Autor

Autor

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:


Udział Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919

Autor: Włodzimierz Lewandowski

Rola Wielkopolski w odbudowie państwowości polskiej

Włodzimierz Lewandowski. powstaniec wielkopolski. publicysta i historyk. to jeden z najwybitniejszych znawców dziejów powstania wielkopolskiego. Jak sam pisze. na ten fragment historii należy spoglądać szerzej i zamiast o powstaniu wielkopolskim należy pisać o udziale Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919. Jego praca jest pierwszą próbą syntetycznego ujęcia udziału Wielkopolski w tym procesie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ISBN

9788395303029: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wielkie-nadzieje-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139624u

Cena:


ISBN

9788373779860: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/wampiry-energetyczne-jak-je-rozpoznac-i-uwolnic-sie-od-szkodliwych-relacji-northrup-christiane-139957u

Cena:niemiecki rozmowa kwalifikacyjna zwroty, prawa epidemii, e-marketing współczesne trendy pakiet startowy, metoda aktuarialna, sprawdzian z przyrody kl 4, lesław haliński, ginekolodzy tajemnice gabinetów pdf, lesijki, ostatni wiking, kolejne 365 dni mobi, modlitwa o wschodzie slonca, bestia olga sawicka, sposob na elfa, jestem szczęśliwym singlem, młyn do mumii chomikuj, możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne, psychologia kluczowe koncepcje pdf, wałęsa człowiek z teczki, 3/8 w muzyce…