ISBN

9788365846402: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/noni-polinezyjski-sekret-zdrowia-zarzycka-renata-136717u

Cena:


Wyszczekana miłość

Autor: Jenn McKinlay

Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie

Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga. którzy dołączyli do niej. zanim jej życie rozpadło się na kawałki.

W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce. oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly.

Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę. wydaje się jej. że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się przed Carly. to ich uczucie nie przetrwa.

__

O autorce

Jenn McKinlay – amerykańska bestsellerowa autorka „The New York Times”. „USA Today”. „Publisher’s Weekly” znana z wciągający

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:


ISBN

9788380322844: Wydawnictwo

Nie znamy Józefa Piłsudskiego. Ten z rocznicowych plakatów (sumiasty wąs. krzaczaste brwi. dziarska postawa) to nie cała prawda. Ziuk już jako trzydziestolatek był wrakiem człowieka. a sumiasty wąs zapuścił nie po to. by się podobać. Chciał ukryć brak zębów. Nie wiemy kim jest. bo zbudowaliśmy jego wizerunek z naszych marzeń. Wizjoner. profeta. wódz. Niezwyciężony. Takiego go sobie wymarzyliśmy. A Piłsudski taki nie był. choć taki – być może – bywał.

Naprawdę był kłębowiskiem nerwów. bywał zawzięty. małostkowy i agresywny i wściekłości. Uparty i nieskory do kompromisu. Mimo. że lubił upominać się o narodową zgodę. robił wszystko. aby do niej nie dopuścić. Bo Polska – jego projekt życia – miała być taka. jaką sobie wymyślił. Żadna inna. A kto się z nim nie zgadzał. to w

31.9: https://woblink.com/ebook/nie-takie-calkiem-dorosle-izabela-szolc-adrianna-michalewska-136477u

Cena: Adrianna Michalewska


Wydawnictwo

Wydawnictwo Lekarskie PZWL: Format

138192

https://woblink.com/product-publication/download/138192/epub: 1

Cena:święci na każdy dzień pdf, język polski jako obcy, jak to ze lnem było plan wydarzeń, egzystencję, modlitwa czarnobylska, jana chojecka, włodzimierz sołowjow, trzej muszkieterowie pdf, rumak umk, szczury wrocławia kiedy tom 2, kajko i kokosz szkoła latania audiobook za darmo, teaching english to young learners, daniel arenson, asiunia joanna papuzińska audiobook, włam się do mózgu pdf chomikuj, szostakowski, jedz i biegaj, arma 2 dayz, matematyka dla studentów politechnik pdf, przygody młodego przyrodnika…