Kłamca. kłamca

Autor: Sarah Flint

Detektyw Charlotte Stafford w starciu z zabójcą policjantów.
Najpierw dwaj mężczyźni – związani kablem i okrutnie okaleczeni. Potem kobieta – związana kablem we własnym łóżku. Przy każdym ciele leży czerwona róża… i będzie ich więcej.
Ktoś morduje londyńskich policjantów. Zemsta przestępcy. którego kiedyś aresztowali? A może coś znacznie bardziej przerażającego?
Mnożą się kłamstwa i oskarżenia. ale nie ma żadnego tropu. kto stoi za zabójstwami i jak wybiera swoje ofiary. Młoda. ambitna detektyw Charlotte „Charlie” Stafford i jej zespół muszą schwytać zbrodniarza. który uderza w ich własne szeregi. zanim zostanie znalezione następne ciało…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


NIEznajomi

Autor: Urszula Poznanski

Szaleńcza gra. Erotyczne napięcie. Śmiertelna intryga. Dwoje autorów. Dwie perspektywy. Bestsellerowy duet pisarski w znakomitym thrillerze psychologicznym. Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi. że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym. że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Masz ochotę chwycić za nóż. Wyobraź sobie: wracasz do domu. a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Gorzej. za gwałciciela. Robisz wszystko. by się opamiętała. Ona jednak zażarcie cię atakuje. Uważa. że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz? Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech. Ponad 10 tygodni na liście bestsellerów „Der Spiegel”

Wydawnictwo: Mando

Cena: 39.9


ISBN

9788380839380: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/nietrwala-ondulacja-czyli-rozterki-fryzjerki-malgorzata-thiele-130000u

Cena:chłopak który bał się być sam, małgorzata szewczyk nowak, fale virginia woolf, biblioteka ebook, czarnobyl 1, glatki, analiza rynku pracy, karol modzelewski syn, skazy, książka labirynt smok, michael palin korea północna, origami dla dzieci krok po kroku, adam iwaniak, piotr skowron, hanna krauss, czarny książe bajka…