Spokojnie. to nie inwazja

Autor: Anna Helena Kubiak

Prawdopodobieństwo powodzenia tej wyprawy (wycieczki. przygody czy też krucjaty – wszystko jest w końcu rzeczą względną) obliczono na 5%. To i tak sporo. jeśli się weźmie pod uwagę. że nowa pani kapitan notorycznie pociąga z butelki; pani nawigator wciska guziki na chybił trafił i nie zawsze pamięta. jak się nazywa; a reszta załogi… cóż… niezbyt przyjazny Przyjazny Asystent Steve jest prawie pewny. że to w ogóle nie jest załoga. tylko grupa całkowicie niekompetentnych. niezrównoważonych i nieobliczalnych uciekinierek z domu spokojnej starości. Nowa sytuacja zdecydowanie go przerasta. czasami zastanawia się nawet. czy nie wolałby być krawatem.

 

 

Patronat medialny: Książki Zbójeckie

 

 

„Autorka serwuje powiew świeżości. Oddaje w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


ISBN

9788365645036: Wydawnictwo

Format

43: https://woblink.com/ebook/prawdziwa-historia-internetu-wydanie-iii-rozszerzone-marek-pudelko-32271u

Cena:


Religie świata antycznego. W sześciu tomach. Tom I: Religia starożytnej Grecji

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Pośród wszystkich religii tak zwanych pogańskich nie ma ani jednej. która by naszej inteligencji była jednocześnie i tak dobrze znana i tak głęboko nieznana jak religia starożytnej Grecji. Może się to wydawać paradoksalnym. ale tak jest. Jeśli chodzi o religię hellenizmu. to można o niej powiedzieć. iż jest to przenikanie się religii greckiej i wierzeń wschodnich. W kolejnych tomach autor ukazuje relacje pomiędzy hellenizmem a judaizmem. Wreszcie w tomach piątym i szóstym Zieliński zajmuje się religią Rzeczypospolitej Rzymskiej. o której tak pisze: „Znaczenie kultury Rzymu włączn

5: https://woblink.com/ebook/zycie-apulejusza-platonczyka-z-madaury-maksymilian-kawczynski-32327u

Cena:


ISBN

9788380644090: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/reformacja-w-polsce-kazimierz-chodynicki-32272u

Cena:


Mózg 41 największych mitów

Autor: Christian Jarrett

Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

:

Cena:


ISBN

9788380643963: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/dzieje-kosciola-ruskiego-w-polsce-julian-bartoszewicz-32309u

Cena:potęga pewności siebie pdf, wojciech roszkowski historia polski pdf, pwsz kalisz praktyki, w co grają ludzie ebook, małgorzata szulc, rafał kuś, fizjologia roślin kopcewicz pdf, jak napisać pracę magisterską krok po kroku, david bosc, matematyka dla ekonomistów pdf, psychologia konsumenta, marta dzido frajda, historia moich zębów, wojciech tochman żona, antropologia widowisk, adam dyrda, deutsche nasz, magdalena ochwat, psychoonkologia w praktyce klinicznej pdf, operator ratunkowy gra, uchwycić, bogaty biedny różni mentalnie, antonio synowie zemsty pdf…