Cierpienie [kara czy los]. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Karol Tarnowski | Adam Hernas | ks. Krzysztof Kościelniak | Ralph Sauer | s. Barbara Chyrowicz | Wybór tekstów opublikowanych się na łamach miesięcznika ‚Znak’ z okazji 700. wydania

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji

Autor: Wojciech Filaber

Książka Wojciecha Filabera przybliża wierzenia ludów hawajskich. dotyczące samouzdrawiania. Zawiera informacje na temat ich pochodzenia. założeń. a także współczesnych reinterpretacji i badań. Przekazując w postaci poradnika wiedzę na temat Huny. metody Ho’oponopono oraz stanu „zero”. autor pozwala wszystkim zainteresowanym z naszego kręgu cywilizacyjnego. zaznajomić się z innymi od dotychczas stosowanych formami oczyszczania swojego umysłu. a co za tym idzie – skorzystać z dobrodziejstw tego niecodziennego sposobu i przekonać się co do jego skuteczności – człowiek bowiem. stosując w swoim życiu tę metodę. może tylko zyskać. nigdy stracić. A poprawiając swoje wnętrze. leczy się wszakże własne życie. a także. poprzez właściwe pożytkowanie posiadanej ene

19.9: https://woblink.com/ebook/chwile-tk-coobus-8899u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/9532/epub

1:

:

Cena:


: Beata Andrzejczuk

To był trudny rok. trudny. ale i…piękny. Za mną są już mozolne przygotowania do matury. rozwiązywanie testów próby wstrzelenia się w klucz odpowiedzi. za mną przygotowywanie prezentacji i Za mną – chyba mogę tak powiedzieć – młodość. a już na pewno nastoletniość. Fakt. jestem coraz bardziej dorosła. nie tylko w słowach. ale także w działaniu. A co w sprawach sercowych? Oj. działo się. działo… Uczucia to też trudna sprawa. Ale jedno mogę Wam. powiedzieć: miłość. ta prawdziwa. istnieje i nigdy istnieć nie przestanie! To jedyne. czego jestem absolutnie pewna.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9bezwstydny klient pdf, stany nadzwyczajne pdf, aktywność fizyczna definicja osiński, audiobook sf, podział ostateczny pdf, michał gołkowski powrót chomikuj, międzynarodowe stosunki kulturalne, stanfutbolu, wiek niewinności online, słownik polsko ukraiński, latarnik camilla lackberg pdf, kamila czaja, autor komedii wesołe kumoszki z windsoru, scenariusz przedstawienia nauczyciele dzieciom, intymne wyznania forum, podstawy organizacji i zarządzania stabryła pdf, między panem a plebanem, widzę cię clare mackintosh, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców pdf, jeremi przybora i agnieszka osiecka, niepojęty, komparastyka, teoria pola elektromagnetycznego…