PAKIET NOWE ŻYCIE

Autor: Mariusz Rosik

Jedyne. co musisz zrobić. to otworzyć swe serce i przyjąć wyjątkowy pakiet cudownych darów. które specjalnie dla Ciebie przygotował Bóg. 

Ks. Mariusz Rosik. inspirując się pełnymi mocy fragmentami biblijnymi. w niezwykle poruszający i odkrywczy sposób opisał 39 z nich. A to dopiero początek! Poznaj i przyjmij te dary. a otworzy się przed Tobą ogromny skarbiec. z którego możesz do woli korzystać! Weź od Jezusa ten jedyny naprawdę atrakcyjny. darmowy pakiet łask i zmień swoją codzienność!

Czytam rozdział po rozdziale i przecieram oczy ze zdumienia. Do jakiej godności zostaliśmy wyniesieni! Wszechmocny. którego imienia Żydzi nie odważają się wymawiać (z książki dowiesz się dlaczego). posadził nas… w jednej ławce ze swym Synem! Nie tylko nas wskrzesił. ale i „po

27.2: https://woblink.com/ebook/niemozliwe-smith-joyce-140577u

Cena:


ISBN

9788381680073: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-140719u

Cena:


ISBN

9788381192750: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/bitwa-pod-zbarazem-1649-marek-rogowicz-140945u

Cena:


Helenka poszła do Nieba

Autor: Małgorzata Pabis

W dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę jej tragicznej śmierci powstała pierwsza książka o tej niezwykłej młodej dziewczynie. która zapłaciła najwyższą cenę za życie w praktyce wartościami ewangelicznymi.Sam tytuł książki to słowa ks. bp. Jana Zająca. wujka Heleny. Mówi wiele o głębokim przekonaniu bliskich wolontariuszki o jej świętości. Historia Heleny Kmieć to świadectwo pięknego życia. Uśmiechnięta. rozśpiewana. życzliwa… W czasach. w których większość narzeka na pośpiech i brak czasu. ona odnajdywała zawsze moment dla Boga i dla ludzi. Pozostaje mieć nadzieję. że historia Helenki i piękne wspomnienia o niej staną się pretekstem do refleksji nad najważniejszymi celami życia.

Wydawnictwo: Rafael

Cena:


ISBN

9788381373975: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/laczenie-i-podzial-spolek-grzegorz-ziolkowski-takats-gyongyver-emilia-bartkowiak-141156u

Cena: Takats Gyongyver


ISBN

9788381374309: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/samochod-osobowy-w-firmie–141159u

Cena:


Umowy zlecenia i inne umowy cywilnoprawne od 1 stycznia 2019 r.

Autor: praca zbiorowa

Od 1 stycznia 2019 r. wynagrodzenie osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych będzie bezpośrednio chronione przed potrąceniami na podstawie przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. Do kwoty 14.70 zł wzrośnie minimalna stawka godzinowa. jaką należy zapewnić osobom wykonującym pracę na podstawie umów zlecenia oraz umów o świadczenie usług. do których stosuje się przepisy o zleceniu. Dwa lata po wejściu w życie nowych regulacji nadal trwają kontrole PIP w zakresie wypłacania minimalnej stawki godzinowej. Na podmiot wypłacający należne wygrodzenie w wysokości niższej od obowiązującej minimalnej stawki godzinowej inspekcja może nałożyć karę grzywny od 1000 do 30 000 zł. Kontrole prowadzi też ZUS. który często kwestionu

https://woblink.com/product-publication/download/141157/pdf: 1

Cena:tokimeki: magia sprzątania w praktyce, szczęście diabła pdf, traczyk fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, historia izraela pdf, labirynt smierci, stanisław flejterski, wilcze prawo, biografia fryderyka chopina, oszustwa pamięci, mobi, sarah j maas księżycowe miasto, wnt wydawnictwo, poradnik panny mlodej, stany zagrożenia życia, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, podstawy żywienia człowieka, prawa człowieka pdf, wojciech adamczak, atlas ryb słodkowodnych pdf…