ISBN

9788366192003: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/czarny-deszcz-marek-tarnowicz-136769u

Cena:


Śmierć wrogom ojczyzny

Autor: Bartosz Pietruszka

Po rozwiązaniu Armii Krajowej dwaj prowadzący działalność partyzancką bracia. sierżant Antoni. ps. Dusza. oraz kapral Wojtek. ps. Mężny. muszą podjąć niełatwą decyzję: czy uznać marionetkowy rząd. przywieziony na sowieckich czołgach. czy po raz kolejny rozpocząć beznadziejną walkę – tym razem na śmierć i życie oraz… ideologię. Sytuacja dramatycznie się skomplikuje. kiedy bracia zostaną rozdzieleni…

W tej pełnej napięcia i emocji historii przeplatają się losy tych. którzy zdecydowali się piąć w górę w machinie nowego ustroju. i tych. którzy poświęcili życie za przyszłą wolną Polskę. Nie ma tu miejsca na ustępstwa i kompromisy. a dramat młodych ludzi. dokonujących najtrudniejszych w ich życiu wyborów. zmusza czytelnika do zadania niezwykle aktualnych p

27.99: https://woblink.com/ebook/zaufaj-mi-anna-bellon-137256u

Cena:


ISBN

9788381510493: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/rewolwer-duane-swierczynski-rafal-lisowski-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-joanna-niczyj-138172u

Cena:ofiara losu pdf, prawo podatkowe podręcznik, fiorella turolli, jacek piekara płomień i krzyż tom 2, inbuk libra, jeszcze nie umarłem, dialogi po angielsku pdf, podstawy farmakologii pdf, struktury wewnątrzgrupowe, jak znaleźć pustynie w minecraft, łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, prawie rozwiedzeni, jak pies pokazuje ze cie kocha, fizjologia skóry…