Zamach stanu

Autor: Edward N. Luttwak

Pierwsze polskie i zaktualizowane wydanie książki. która krok po kroku wyjaśnia. jak obalić rząd.

Kiedy w lipcu 2016 roku Turcją wstrząsnął zamach stanu. świat wstrzymał oddech. Dwa dni po nieudanym przewrocie Edward Luttwak precyzyjnie pokazał. czemu przewrót nie mógł się powieść. Równie dobrze mógł polecić zamachowcom swój podręcznik.

Niemal pięćdziesiąt lat przed dramatycznymi wydarzeniami w Turcji. w 1968 roku. ukazała się debiutancka książka Luttwaka – Zamach stanu. Podręcznik. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ponoć już w 1972 roku. podczas marokańskiego zamach stanu. obok zamordowanego generała Mohameda Oufkira znaleziono jeden z egzemplarzy książki Luttwaka. Przez następne pół wieku kolejne rządy z

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


:

:

Cena:


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:


Dzikie królestwo

Autor: Gin Phillips

Międzynarodowy bestseller

Najlepszy thriller lata wg ‚Guardiana’

Thriller miesiąca wg ‚Observera’

Co jesteś w stanie zrobić. by ochronić najbliższych?

Elektryzujący i porywający thriller o nierozerwalnej więzi łączącej rodzica z dzieckiem.

Ogród zoologiczny jest prawie pusty. gdy Joan i jej czteroletni syn cieszą się ostatnimi chwilami zabawy. Są szczęśliwi. bo był to niemal doskonały dzień. Jednak to. co Joan zauważa. spiesząc z synem do wyjścia na kilka minut przed zamknięciem. sprawia. że pędem wraca w głąb ogrodu. niosąc dziecko na rękach.

Nagle matka i syn zostają uwięzieni w zoo jak zwierzęta. Tylko doskonała znajomość tego terenu. z którym wiążą ją szczęśliwe wspomnienia wczesnego macierzyństwa – ukrytych przejść i remontowanych wybiegów. najlepszych miejsc na karuzeli i przeładowanych dystrybutorów z przekąskami i napojami – pozwala im unikać niebezpieczeństwa.

Dzikie królestwo to mistrzowski dreszczowiec i analiza macierzyństwa – zarówno jego czułych stron. jak i nieposkromionej siły – stawiający pytanie o granicę pomiędzy instynktowną wolą przetrwania a obowiązkiem chronienia innych ludzi.

Ekranizacja książki w przygotowaniu. W roli głównej Margot Robbie. znana między innymi z Wilka z Wall Street i Legionu samobójców.

‚Wybitna’. – Clare Mackintosh. autorka thrillera Pozwolę ci odejść

‚Mistrzowsko skonstruowany thriller. Mądry i porywający’. – ‚The New York Times’

‚Dzikie królestwo to przerażająca książka i – co ważniejsze – piękna’. – NPR

‚Przełomowa historia. która sprawia. że czytelnicy jak szaleni będą przerzucać kartki do samego zakończenia. Dzikie królestwo to wspaniała powieść. o której wszyscy będą mówić’. – ‚Bustle’

‚Klimatyczna. trzymająca w napięciu. To nie tylko pełen akcji thriller. ale też opowieść o byciu rodzicem. co przydaje dodatkowego. fascynującego wymiaru’. – ‚Daily Mail’

‚Dzikie królestwo to śmiała i  bezkompromisowa eksploracja rodzicielskiej miłości – porywająca i piękna. ale także ostatnio bardzo prawdziwa’. – Shari Lapena. autorka bestsellera Para zza ściany

‚Urzekająca i pięknie napisana książka. Dzikie królestwo zmusi cię do szybkiego czytania i będziesz myślał o tej książce długo po przeczytaniu. Trzyma w napięciu aż do zakończenia. które pozbawi cię tchu’. – ‚Daily Express

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


ISBN

9788380753587: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zanim-wstanie-dla-nas-slonce-gabriela-gargas-32002u

Cena:


Najpiękniejsza w Londynie

Autor: Helen Brooks

Właściciel agencji nieruchomości Steel Landry poszukuje dekoratora wnętrz. Na rozmowę przychodzi Toni. Jest młodą wdową z dwójką dzieci i długami męża do spłacenia. Robi na Steelu piorunujące wrażenie i natychmiast dostaje pracę. Steel dopiero potem uświadamia sobie. w jak trudnej sytuacji się znalazł: nigdy nie uznawał łączenia uczuć z pracą. a Toni zupełnie zawróciła mu w głowie…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99generator gazu drzewnego, kultura starozytnej grecji, liz fielding chomikuj, smierc wrogom ojczyzny, inne umysły, dieta dr mosleya pdf, laila shukri bibliografia, oczy ciemności audiobook, postawy wobec osób niepełnosprawnych, psychiatria gałecki chomikuj, kinesiotaping książka pdf, maciej fic, piękne bajki, słownik angie, basia i lato pod psem, płuczki reszka…