ISBN

9788373776753: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/czy-twoje-dziecko-ma-zdrowy-kregoslup-bezpieczne-cwiczenia-do-stosowania-w-domu-drobner-zdzislaw-136258u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137821/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365404435: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/piekna-na-zawsze-prosty-30-dniowy-program-jak-wydobyc-i-zatrzymac-piekno-wewnetrzne-i-zewnetrzne-sophie-uliano-136855u

Cena:


Wyszczekana miłość

Autor: Jenn McKinlay

Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie

Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga. którzy dołączyli do niej. zanim jej życie rozpadło się na kawałki.

W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce. oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly.

Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę. wydaje się jej. że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się przed Carly. to ich uczucie nie przetrwa.

__

O autorce

Jenn McKinlay – amerykańska bestsellerowa autorka „The New York Times”. „USA Today”. „Publisher’s Weekly” znana z wciągający

:

Cena:obraz rodziny w tangu, rimworld pl, warta ryzyka, delikt administracyjny, immunopatologia, kornel makuszyński szatan z siódmej klasy, jezyki w europie, ghost fleet, język angielski ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne pdf, marian mrozek, harry potter i komnata tajemnic ksiazka, świat milczenia, english in medicine, zastosowanie matematyki w ekonomii, definicja celu, niewidzialny człowiek książka, ksiegoznak, książki o sexie pdf, arcanum: przypowieść o maszynach i magyi, zimbardo kluczowe koncepcje…