Ograniczone przywództwo

Autor: Andrzej K. Koźmiński

Droga lidera to nieustanne „wykuwanie stopni w lodowcu.” jak to określa jeden z rozmówców autora. Te stopnie to: pokonywanie braku wiedzy i fachowego przygotowania do rządzenia. radzenie sobie z konkurencją wewnętrzną i zewnętrzną. zarządzanie ludźmi. a nawet doskonalenie warsztatu aktorskiego. który w wielu wypadkach okazuje się pomocny. Wspólnie z rozmówcami autor poszukuje narzędzi. które pozwalają liderom sprawniej wspinać się na pokrytą lodowcem górę. I odnajduje w ich plecakach zarówno system wartości i etykę. jak i bezwzględność w dążeniu do celu. Spora miejsca zajmują rekwizyty teatralne. bo „bez teatru byłoby nijako”. jak mówi jeden z liderów. Im częściej ten ekwipunek będzie w użyciu. tym silniejszym liderem stanie się jego dysponent.Przeprowadzone badan

:

Cena:


Wilcza godzina

Autor: Andrius Tapinas

Wilno A.D. 1905

Wynalazek alchemików z Uniwersytetu Wileńskiego wywrócił życie w Europie do góry nogami. Teraz między miastami Aliansu latają potężne sterowce. po ulicach jeżdżą karety parowe. porządku pilnują golemy. a mechanicy konstruują automatony.

Wilno wyrwało się ze szponów Imperium Rosyjskiego i stało się wolnym miastem – ośrodkiem postępu. nauki i mistyki. A teraz grozi mu niebezpieczeństwo.

Tajemnice alchemiczne. przebiegli szpiedzy. tajne organizacje. miłosne intrygi. przerażające morderstwa. okrutne potyczki w wileńskiej przestrzeni powietrznej. ponure podziemia i dobrze znane postaci historyczne przedstawione w nowym świetle. Przygotujcie się na grozę i niebezpieczeństwa w pierwszej litewskiej powieści steampunkowej!

Śledźcie wydarzenia i czekajcie. aż wybije… WI

15.99: https://woblink.com/ebook/patrze-monika-mostowik-31437u

Cena:audiobook pobierz, komu bije dzwon pdf, do trzech razy natalie, polska sztuka współczesna, jedyna książka, zwierciadł, latający dywan bajka, euro truck simulator 2 mapa dealerów, omerta: miasto gangsterów, www wolters kluwer, paweł rokita, heszen psychologia stresu, wiktymologia pdf, neurologia kozubski pdf, audiobook torrent pl, kwiaty dla algernona pdf, gry avatar, christiane northrup, scrum i nie tylko. teoria i praktyka w metodach agile, dyskusja wyników badań, david ike, heros czy głowa rodziny…