Cukiernia Pod Amorem. Zajezierscy

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Zajezierscy to pierwsza część sagi o Gutowie.

Losy kilku pokoleń kobiet w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Wiernie oddany koloryt epoki. realia życia codziennego. przełomowe wydarzenia historyczne. przeszłość przeplatająca się z teraźniejszością tworzą niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach. ich marzeniach i namiętnościach.

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła?

W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:


ISBN

9788373779624: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/lekko-latwo-i-przyjemnie-przewodnik-bosko-zainspirowanego-zycia-northrup-christiane-140734u

Cena:


edu-Libri

Format: EPUB.MOBI

40

1: Autor

Cena: Autor


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Florence Grace

Autor: Tracy Rees

Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii. tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia. że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

Kiedy Florrie kończy piętnaście lat. poznaje sekret. który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się. że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceʼów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy. z biedy do luksusu.

Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego. co ją ukształtowało. nauczy się zasad rządzących nowym. dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Graceʼa?

„Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego”.

LUCINDA RILEY. autorka bestsellerów „Sunday Timesa”

„Wyjątkowo mądra. inteligentna. głęboka książka. Można odnieść wrażenie.

że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie”.

JOANNA COURTNEY. autorka The Chosen Queen

Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99duchowny w minarecie, szałamow opowiadania kołymskie, książka o lekarzach, kazimierz szymeczko, libra book, kraków na starych widokówkach, nieboszczyk wędrowny, davida icke, tomasz gwóźdź, ekologia sprawdzian pdf, perfekcyjna niedoskonałość pdf, hydrologia ogólna pdf, zima zima za oknami mp3 chomikuj, miłość na manhattanie, życie po udarze, płatonow dół, nowe przygody pana samochodzika pdf…