Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

Autor: Monika Herz

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia. które przekazywane z pokolenia na pokolenie. często z zachowaniem tajemnicy. uzdrawiają. odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały. dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie. jak i innym osobom. Poznasz modlitwę. która zdoła uleczyć choroby serca. złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy. jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu. Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.

1:

Cena:


ISBN

9788366116054: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/znak-zorro-mcculley-johnston-136247u

Cena:


Arktyczny brzask

Autor: Jakub Pawełek

Przymierze. sojusz ukuty w ogniu chińskiej inwazji na Rosję. przeżywa kryzys. Interesy poszczególnych krajów coraz częściej znajdują się na kursie kolizyjnym. Polacy po raz pierwszy zaczynają się zastanawiać. czy dziewięć lat temu podjęli dobrą decyzję.

 

Rosja. fundament Przymierza. zaczyna się chwiać w posadach. Syberia wraz z jej surowcami staje się jałową pustynią. zdewastowaną przez wycofujących się Chińczyków. Jedyną nadzieją na stabilizację i przetrwanie jest Północ. mroźna kraina nie tknięta jeszcze ludzką ręką. Jednak nie tylko Rosja marzy o Arktyce… 

Między mocarstwami wyrasta wyrasta trzecia siła. Harmonia. jedna z największych korporacji na świecie. właśnie wchodzi do gry.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


Niebo przemówiło

Autor: Carver Alan Ames

Wyjątkowe przesłania z nieba!

Wszyscy pragniemy. by Bóg dotknął naszych serc. oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków. Carver Alan Ames. otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa. Matki Bożej oraz świętych Kościoła. Najpiękniejsze słowa z rozmów z Panem oraz tymi. którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego. zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od Boga. ale także od świętych Archaniołów. apostołów. Anny. Marii Magdaleny. Maksymiliana Kolbego i innych. którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.

C.A. Ames – charyzmatyk. mistyk i wielki mówca chrześcijański. Autor best­sellerowej książki Oczami Jezusa.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


ISBN

9788373776722: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/liczby-zdrowia-numerologia-w-procesie-leczenia-kuklinska-wozny-violetta-136260u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136501

https://woblink.com/ebook/leksykon-symboli-tarota-tomasz-suma-136501u

:

Cena:


Trzeci sort. czyli jak zakończyć wojnę polsko-polską

Autor: Jerzy Karwelis

Wojny polsko-polskiej nie może zakończyć żadna z jej stron. chyba że przez wyeliminowanie wroga. a to jest niemożliwe. Tą grupą. która umiałaby zakończyć ten wyniszczający konflikt. może być tylko zewnętrzny w stosunku do tego konfliktu trzeci sort – wyborcy zaciśniętych zębów. wybierający do tej pory mniejsze zło. Wystarczy tylko. że zaczną wybierać większe. wspólne dobro.

Jeśli więc za każdym razem oddajesz głos na mniejsze zło – wiedz. że ta książka jest dla Ciebie. bo jest o Tobie. Jesteś Trzecim Sortem. Jesteś większością. a rządzą Tobą i Twoim życiem hałaśliwe mniejszości wyposażone w Twój mandat wyborczy. Jeśli chcesz się dowiedzieć. jak do tego doszło – przeczytaj tę książkę. Jeśli chcesz to zmienić – wyci

24.2: https://woblink.com/ebook/uzdrawianie-komorkowe-odkryj-prawdziwa-nature-choroby-i-odzyskaj-zdrowie-wren-barbara-136173u

Cena:tron prawdy pdf, zło konieczne, zamachy w polsce, zerwa audiobook, klątwa z przeszłości, słownik wyrazów obcych, ojciec remigiusz recław, starofrancuski, mysli nowoczesnego polaka, narzędzia skrawające pdf, king christine, desperados 2: cooper’s revenge, art. 7 tue, ebook darmowy, inhibitory angiotensyny, idź i patrz, okno politechnika warszawska, party.pl gazeta…