ISBN

9788324049066: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wszyscy-ludzie-ktorych-znam-sa-chorzy-psychicznie-nowak-krystian-127710u

Cena:


Dziecięce zabawy

Autor: Tomasz Mróz

Rok 1967 był pełen wstrząsających wydarzeń. Trzej jedenastoletni chłopcy zostali zamordowani w bestialski sposób przez sprawcę nazwanego „Wampirem z Kopalni”. który po ujęciu stwierdził jedynie. że zbrodnie były wynikiem pomyłki. nie tłumacząc głębiej motywów postępowania. Ciało czwartej. dorosłej ofiary wspomnianej przez „Wampira”zniknęło bez śladu. Po latach znowu grasuje w miasteczku seryjny morderca. usuwając ze świata ludzi. którzy w 1967 byli rówieśnikami zamordowanych. Kolejne zabójstwa są wzorowane na tych sprzed kilku dekad. Śledztwo wydaje się prowadzić donikąd. Ślady stają się zagmatwane. a w zdarzeniach nie można się doszukać logiki. Na horyzoncie zdarzeń pojawiają się również niespodziewanie dziwne postacie: milioner Bratkiewicz. który twierdzi. że jest synem zaginione

29.9: https://woblink.com/ebook/playboy-laurelin-paige-128182u

Cena:


ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:dzikowy skarb, wierzyć jak piotr, ebuk, ekonomika turystyki i rekreacji, wiek niewinności online, ustroj w polsce, chłopcy z placu broni opracowanie pdf, terapia zajęciowa książki, rafał mrówka, płomień i krzyż tom 2 ebook, mobi dziennik lisia góra, sploty nerwowe anatomia, natura i kultura, pochodne i całki, genialna przyjaciółka, waingertner, księga magii i zaklęć pdf, nabici w facebooka, przechytrzyc, kundzia…