ISBN

9788380081321: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/ostatnie-lato-w-nebrasce-ostatnie-lato-w-nebrasce-nele-neuhaus-anna-urban-milosz-urban-17983u

Cena:


Udręka życia. Jak ludzie radzą sobie z lękiem przed śmiercią

Autor: Wiesław Łukaszewski

Kolejna książka w znakomitej serii Mistrzowie Psychologii. tym razem autorstwa cenionego polskiego psychologa. profesora Wiesława Łukaszewskiego. Czy ludzie myślą o śmierci? Czy zwykły człowiek boi się jej? Dlaczego niektórzy decydują się na samobójstwo? Czym jest teoria opanowania trwogi? 

‚Uspokajam: nie napisałem książki o śmierci. Nie jest to książka ani o śmierci. ani o umieraniu. To książka o tym. że ludzie – chcąc lub nie chcąc – niekiedy myślą o śmierci. Trudno byłoby temu zaprzeczyć. Ludzie przejmują się śmiercią. nie jest im ona obojętna. Więcej. myśli o śmierci prawie zawsze i prawie u wszystkich wzbudzają przykre skojarzenia i przykre emocje.To jest k

29.99: https://woblink.com/ebook/rzeka-zbrodni-jaroslaw-jakubowski-18540u

Cena:


Dwa lata. osiem miesięcy i dwadzieścia osiem nocy

Autor: Salman Rushdie

Erudycyjna baśń dla dorosłych o ponadczasowej miłości i odwiecznych konfliktach. ścieraniu się wielkich idei i triumfie rozumu nad fanatyzmem i nietolerancją.

W roku 1195 pod domem Ibn Ruszda zjawia się dziewczyna imieniem Dunia. którą filozof przyjmuje pod swój dach. nie podejrzewając. że jest dżinniją. istotą z dymu bez ognia. księżniczką Peristanu. czarodziejskiej krainy zaludnionej dżinnami. ifrytami i pomniejszymi demonami. I choć związek tej specyficznej pary nie trwa długo. dzięki spektakularnej płodności Duni jego owocem jest liczna gromada nie w pełni zwyczajnych dzieci. Tysiąc lat później ich potomkowie. nieświadomi początkowo swych nadnaturalnych mocy. odegrają kluczową rolę w wojnie. która rozegra się na Ziemi i będzie trwała dwa

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9edukacja pacjenta prezentacja, slowacki hymn, łamigłówki rysunkowe, dziecko z mgły, historia i fantastyka, dark messiah of might and magic poradnik, byłam dziewczyną mafii pdf, sprawdzian z matematyki klasa 4 dział 1, internetowa wypożyczalnia książek, witaj karolciu pdf, ojciec remigiusz recław, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu, slownik terminow literackich, izaak cylkow, instrukcja obsługi faceta…