Prawdziwa Ginny Moon

Autor: Benjamin Ludwig

Nazywam się Ginny Moon. Podobno postrzegam świat inaczej niż większość z was. Mam poważny problem. który muszę jak najszybciej rozwiązać. ale nie mogę się skupić. bo elektroniczne plastikowe dziecko nie przestaje płakać. Może przestanę je słyszeć. jeśli włożę je do walizki. przykryję kocem i wsunę pod łóżko. Zupełnie jakbym odepchnęła ten hałas w głąb mózgu. Bo mózg jest wewnątrz głowy. W takim bardzo ciemnym miejscu. gdzie nikt poza mną nic nie może zobaczyć. Wkładam elektroniczne plastikowe dziecko do walizki i zaczynam zgarniać koce. Kładę je na buzi niemowlaka. potem jeszcze biorę poduszkę i kilka pluszaków. Domyślam się. że za kilka minut hałas ustanie. Bo żeby płakać. trzeba oddychać. Wzruszająca historia autystycznej czternastolatki. która szuka bliskości w kolejnej rod

31: https://woblink.com/ebook/regula-nr-1-marta-guzowska-karolina-macios-31873u

Cena:


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


ISBN

9788380643383: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/hermes-trismegistos-tadeusz-zielinski-32110u

Cena:


ISBN

9788380643420: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


ISBN

978-83-241-6538-4: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/forget-me-always-sara-wolf-julia-wolin-31906u

Cena:


List z przeszłości

Autor: Mairi Wilson

Wypełniona sekretami i intrygującym zwrotami akcji wspaniała opowieść o odkrywaniu tajemnic przeszłości

W przeciągu kilku dni serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków. a jej świat legnie w gruzach. Najpierw w tragicznym wypadku ginie jej matka. Kilka dni później umiera ukochana niania matki z dzieciństwa – Ursula. Ku swojemu zdziwieniu. dziewczyna staje się jedyną spadkobierczynią starszej pani.

Kiedy Lexy porządkuje dokumenty Ursuli. natrafia na informację. która każe jej zwątpić we własne pochodzenie i sprawia. że kobieta rusza w poszukiwaniu utraconej tożsamości do Afryki.

Dopiero w egzotycznym Malawi Lexy odkrywa. że przez wiele lat żyła w kłamstwie. a jej życiu zaczyna zagrażać poważne niebezpieczeństwo.

__

Uderzająco szczera

44.9: https://woblink.com/ebook/spolka-komandytowa-monika-nieradka-bernaciak-joanna-rodek-kietlinska-benedykt-dominik-rubak-32153u

Cena: Joanna Rodek-Kietlińska


Zamach stanu

Autor: Edward N. Luttwak

Pierwsze polskie i zaktualizowane wydanie książki. która krok po kroku wyjaśnia. jak obalić rząd.

Kiedy w lipcu 2016 roku Turcją wstrząsnął zamach stanu. świat wstrzymał oddech. Dwa dni po nieudanym przewrocie Edward Luttwak precyzyjnie pokazał. czemu przewrót nie mógł się powieść. Równie dobrze mógł polecić zamachowcom swój podręcznik.

Niemal pięćdziesiąt lat przed dramatycznymi wydarzeniami w Turcji. w 1968 roku. ukazała się debiutancka książka Luttwaka – Zamach stanu. Podręcznik. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ponoć już w 1972 roku. podczas marokańskiego zamach stanu. obok zamordowanego generała Mohameda Oufkira znaleziono jeden z egzemplarzy książki Luttwaka. Przez następne pół wieku kolejne rządy z

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


ISBN

9788361710691: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/najwspanialsze-widowisko-swiata-richard-dawkins-32077u

Cena:rachunkowość bankowa pdf, resocjalizacja książki, wypożyczalnia internetowa, ufo z roswell, historia bliskiego wschodu, książki po angielsku dla początkujących pdf, anna pawlikowska, problem ekologiczny, andrzej rozenek wiesława tucholska-rozenek, sekretne życie zwierząt, wojtek żołnierz bez munduru, małgorzata bednarczyk, kobieta szpieg, nauka kochania siebie, redukcje jezuickie, elektronika dla wszystkich pdf, marisa merico, naprawdę spoko, raz do roku w skiroławkach pdf…