Pogrzebowa sygnaturka. Spaghetti Western

Autor: Marek Pietrachowicz

Pogrzebowa Sygnaturka” to historia osadzona w klimacie westernu. Oprócz krajobrazów Stanów Zjednoczonych XIX wieku ukazuje ówczesną sytuację polityczną. a także codzienne dylematy i tragedie mieszkańców. Opowieść intrygująca i tajemnicza. jak sama główna bohaterka.

 

„Pogrzebowa Sygnaturka” to książka. której akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. w okolicach wojny secesyjnej. Rude Skały to osada górnicza. na której polski ksiądz. Kazimierz Niemojewski. prowadzi plebanię. gdzie daje schronienie indiańskim imigrantom. którzy ukrywają się przed towarzystwem kolejowym poszukującym ludzi do ciężkiej. niewolniczej pracy. Pomysł ten nie podoba się szeryfowi i jego kompanii. którzy pewnego dnia przybywają i dokonują brutalnych

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:


Żydzi 2

Autor: Piotr Zychowicz

Kontynuacja bestselleru Żydzi. Piotr Zychowicz porusza w tej książce niemal wszystkie kontrowersyjne tematy. które wypłynęły podczas ostatniej wielkiej kłótni polsko-żydowskiej.

Z jednej strony – żydowska policja w gettach. Judenraty. obozowe Sonderkommanda i „żydokomuna”. Z drugiej – działalność granatowej policji. polskie donosy. zabójstwa i antysemityzm oraz złożony problem stosunku podziemia do Holokaustu.

W Żydach 2 znalazły się również tematy współczesne – krwawe zamachy terrorystyczne. brawurowe akcje Mosadu. działalność lobby żydowskiego w USA. a nawet wojny izraelskich kibiców piłkarskich. przy których nasi kibole wydają się grzecznymi chłopcami.

To najbardziej niepoprawna politycznie książka Piotra Zychowicza!

Wydawnictwo: REB

Cena:


Współczesne konflikty zbrojne

Autor: Robert Łoś

Książka jest próbą odpowiedzi na pytania o związki. współzależności i przyczyny konfliktów zbrojnych. Autorzy postrzegają je jako integralny element stosunków międzynarodowych w wymiarze globalnym. Analizują dynamikę zmian oraz uwarunkowania geograficzne konfliktów zbrojnych w ostatnim dwudziestoleciu. Przedstawiają również międzynarodowe instrumenty przeciwdziałania wojnie i konfliktom.

Część I pracy obejmuje najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz prawne dotyczące konfliktów zbrojnych i wojen we współczesnym świecie (1992–2009).

Część II zawiera syntetyczne analizy kilkunastu konfliktów z całego świata. Są to: wojna domowa w Somalii. ludobójstwo w Rwandzie. „diamentowa wojna” w Sierra Leone. kon

11.5: https://woblink.com/ebook/dzwony-upiorne-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-charles-dickens-140382u

Cena:


ISBN

9788380877429: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/praktyka-zarzadzania-peter-f-drucker-139444u

Cena:


Misja

Autor: Robert Bolt

XVIII wiek. Łowca niewolników Rodrigo Mendoza po zabójstwie brata popełnionym w porywie gniewu. chcąc odpokutować zbrodnię. zwraca się do Boga. Jego losy splatają się z losami jezuitów. którzy w sercu paragwajskiej dżungli nie tylko nawracają tubylców. ale też wprowadzają ich w arkana rzemiosła i muzyki. Pewnego dnia jednak stają wobec wyboru: być posłusznym władzom kościelnym i zostawić Indian na pastwę łowców niewolników czy walczyć i umrzeć za prawdę i wiarę…

W filmie nagrodzonym w 1986 roku Złotą Palmą główne role grają Robert De Niro i Jeremy Irons. Przejmującą muzykę stworzył Ennio Morricone.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788381680431: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/syberyjskie-orzeszki-cedrowe-cudowny-lek-z-tajgi-simonsohn-barbara-140717u

Cena:


Zwyciężaj w biznesie!

Autor: Brian Tracy

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

  • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
  • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
  • Wydawnictwo: Harlequin

    Cena: 7.99    bez znaczenia, wais-r interpretacja wyników, napisz równania reakcji spalania całkowitego oraz niecałkowitego, savonaroli, marek sitarz, aronjasnowidz, magdalena graczyk, fallout new vegas krypta 34, technologia przetwórstwa mięsa, alex kava złowrogie niebo, joanna żak, zapożyczenia z języka rosyjskiego, zadanie.pl historia, wielki projekt hawking, polscy podróżnicy i odkrywcy 21 wieku, schizofrenię paranoidalną, trzaskalik krzysztof, virion tom 5, prawo dyplomatyczne i konsularne sutor…