Forget Me Always

Autor: Sara Wolf

Minęło czternaście tygodni. odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły (i trzy lata. dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni. odkąd nie była zakochana. i jeśli uda jej się zrealizować plan. ten licznik będzie bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga. który stał się być może kimś więcej – dzięki jego odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego swojej matki. a zaraz potem całkiem o Jacku zapomniała.
Jedynym jasnym punktem jest w jej życiu Sophia. tajemnicza dziewczyna. z którą Isis dzieli pobyt w szpitalu i zamgloną znajomość z Jackiem.
Gdy wspomnienia wracają. jest jej coraz trudniej oprzeć się uczuciom.
A Jack nie jest w stanie trzymać się z daleka od jedynej dziewczyny. która stopiła lód jego serca. <

31.5: https://woblink.com/ebook/apteka-marzen-natasza-socha-31907u

Cena:


ISBN

9788381191470: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/w-czwartym-wymiarze-antoni-lange-31930u

Cena:


ISBN

9788380753587: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zanim-wstanie-dla-nas-slonce-gabriela-gargas-32002u

Cena:


ISBN

9788380886629: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


Film noir i kino braci Coen

Autor: Kamila Żyto

Czym jest kino noir? Jakie relacje zachodzą między kinem noir a neo-noir? W jaki sposób bracia Coen czerpią z tradycji klasycznego filmu noir? Czy ich filmy jedynie „pasożytują” na historii kina. czy jednak stanowią coś więcej niż tylko próbę reanimacji nobliwego przodka? Czytelnik otrzymuje do rąk pierwszą polską monografię. w której tak gruntownie podejmuje się tematykę filmu noir i próbę doprecyzowania tego pojęcia. Zarówno w części pierwszej. dotyczącej rozważań teoretycznych na temat kina noir i neo-noir. jak i w drugiej. na którą składają się interpretacje wybranych filmów braci Coen (Śmiertelnie proste; Ścieżka strachu; Fargo; Człowiek. którego nie było). autorka stara się wypracować własne stanowisko.

W moim przekonaniu na szczególne podkreślenie i docenienie za

Wydawnictwo: Znak

Cena: 20.99agnieszka skoczylas, 25 lat niewinności online, ella frank, mróz zerwa pdf, biskupstwo poznańskie, jan doktór, monika augustyniak, sprawdzian z edukacji polonistycznej klasa 2, tadeusz gadkowski, serie fantasy, gospodarka samorządu terytorialnego, tiara i korona, paweł aksionow, integracyjna psychoterapia uzależnień, magowie bogów pdf, nowoczesne kompendium chemii pdf, demony dobrego dextera, credo ireny sendlerowej…