Cudouszek

Autor: Mira Bartok

Zapraszamy wszystkich do magicznego świata Cudouszka!

Wzruszająca historia o osieroconym pół lisie. pół człowieku. który z pomocą przyjaciół ucieka z sierocińca prowadzonego przez okrutną pannę Carbunkle. Aby odnaleźć swoje korzenie. trafia do Wielkiego Białego Miasta. gdzie poznaje wiele barwnych postaci. doświadcza zarówno okrucieństwa. jak i życzliwości. i poddawany jest kolejnym próbom. na szczęście wkrótce odkrywa swój niezwykły talent.

Mira Bartók stworzyła urzekającą opowieść o przyjaźni. harcie ducha i wytrwałości.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


Angielska żona

Autor: Lynne Graham

Grecki milioner Apollo Metraxis dowiaduje się z testamentu ojca. że jeśli chce odziedziczyć rodzinny dom i firmę. musi się ożenić i mieć dziecko. To dla niego jak wyrok. ponieważ nie planował zakładania rodziny. Kilka nieudanych małżeństw ojca zabiło w nim wiarę w miłość. Wyjściem z sytuacji może być jednak fikcyjne małżeństwo. Idealną do tego kandydatką wydaje mu się podsunięta przez przyjaciół Angielka Pixie Robinson. która podobno go nie znosi. Na pewno więc się w nim nie zakocha…

 

Druga część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99słownik języka obcego, cormoran strike książki, hydrologia polski, susan cain ciszej proszę pdf, pdf logo, mrożek tango pdf, akta osobowe część b wzór do wydruku, magdalena surowiec, danuta rode, 365 dni pdf online, blackout elsberg, wyprawa naukowa krzyzowka, ciemnośc, łukasz błaszczak, katy evans legend pdf pl, efekt motyla co to, kontra na camille, król edyp streszczenie pdf…