ISBN

9788380644274: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/rozwoj-moralnosci-w-swiecie-starozytnym-od-homera-do-czasow-chrystusa-tadeusz-zielinski-32286u

Cena:


ISBN

9788380643833: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/zjawiska-mistyczne-i-ich-tlumaczenia-jozef-teodorowicz-32308u

Cena:


Hanna Panna. Kobiety rządzą światem

Autor: Anna Emilia Rakowska

Hania jest nowoczesną trzydziestolatką. singielką. W przeciwieństwie do Bridget Jones. jest zmęczona miłosnymi perypetiami.Po przeprowadzce do Warszawy postanawia skoncentrować się na rozwoju osobistym. Bohaterka spełnia się zawodowo. prowadzi blog i niespecjalnie wierzy w przeznaczenie. Na jej szczęście oddane przyjaciółki – Ania. mama kilkuletniego. energicznego Filipka oraz Hania – urocza siostra zakonna. wierzą w przeznaczenie za nią. Jeszcze bardziej wierzy w Hanię samo przeznaczenie. które goni za nią od dzieciństwa. raz po raz stawiając na jej drodze pewnego Piotra. Gdy więc w końcu zostaną z Piotrem parą i wydaje się. że nic nie stanie na drodze ich wielkiej. namiętnej. romantyczno-erotycznej miłości. ukochany nagle znika z jej życia. Podczas. gdy H

59: https://woblink.com/ebook/jak-sie-uczymy-daniel-l-schwartz-jessica-m-tsang-kristen-p-blair-32396u

Cena: Jessica M. Tsang


ISBN

9788375617900: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/poradnik-innowacyjnego-samorzadowca-jan-fazlagic-32371u

Cena:


Zawsze możesz na mnie liczyć

Autor: Marion Lennox

Gdy Tom zostaje ciężko ranny. Tasha pojawia się w jego przychodni w Australii. Chce spłacić dług wdzięczności – Tom półtora roku temu przeprowadził ją przez najtrudniejsze chwile w jej życiu. Przejmuje opiekę nad pacjentami. a także nad samym Tomem. Pobyt w domu Toma budzi w niej uśpione emocje. Tom również czuje. że wreszcie spotkał właściwą kobietę. Tasha jednak obawia się. że Tom. który ma opinię kobieciarza. zrani ją i zawiedzie jak jej były mąż…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99wodz kozakow, metody klasyfikacji, janina bąk statystycznie, ubg biblia, smilla w labiryntach śniegu, zbior zadan matematyka 1, mindhunte, z przysłowiami za pan brat, testy gimnazjalne matematyka pdf, meg adams ochroniarz pdf, howard zinn ludowa historia stanów zjednoczonych, bralczyk książki, assassin’s creed odyssey poradnik, drużyna wyrzutki, czarodziejska góra pdf, analiza strategiczna przedsiębiorstwa pdf…