Diana. W pogoni za miłością

Autor: Andrew Morton

Kolejna publikacja biografa księżnej Walii. autora bestsellerowej książki ‚Diana. Moja historia ‚ – Andrewu Mortona. Tym razem. w ‚Diana. W pogoni za miłością ‚ Morton ukazuje bardziej romantyczną stronę ‚Królowej ludzkich serc ‚. To pogłębiony. intymny wręcz portret niezwykłej kobiety. jednej z najważniejszych ikon końca XX wieku. odmalowany przez pryzmat jej związków i sercowych rozterek. Książka opisuje ostatnie 5 lat życia księżnej. w tym między innymi historię jej związku z Hasnatem Khanem. Jest to premierowe wydanie biografii w Polsce. Książka w wersji oryginalnej. zaktualizowana i uzupełniona ukazała się w Wlk. Brytanii we wrześniu br.Diana – piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku. Samotna. udręczona dusza. Skomplikowane życie wewnętrzne księżnej Wali

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


Wierna rzeka

Autor: Stefan Żeromski

Powieść opisuje dzieje miłości księcia i prostej dziewczyny. a akcja rozgrywa się gdzieś na odludziu. na tle przyrody. w opuszczonym i zrujnowanym dworku szlacheckim. gdzie pojawia się nawet duch zmarłego przed laty współwłaściciela domu. Tagi: po polsku. polskie książki. klasyka polska.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Szansa na życie

Autor: Diane Chamberlain

Ile jest w stanie zrobić matka. by ochronić własne dziecko?

Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się. by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca.

Wbrew swym pragnieniom Sophie nie jest jednak zwykłą ośmiolatką. Cierpi na rzadką chorobę. a Janine. podejmując ostatnią próbę uratowania jej życia. wpisała córkę na eksperymentalną terapię. pomimo ostrych sprzeciwów swoich rodziców i byłego męża. Bez leku Sophie długo nie przetrwa; matczyna intuicja podpowiada Janine. że jej córka żyje. ale czasu jest niewiele.

Głęboko w lasach Wirginii toczy się inny dramat. Sophie znajduje schronienie w chacie Zoe. która walczy o uratowanie własnej córki.

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


:

:

Cena:


Kuszenie szatana

Autor: Jerzy Żuławski

Zbiór opowiadań. Tagi: po polsku. polskie. opowiadania

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


1

:

:

Cena:


Wydawnictwo

Masterlab: Format

10671

https://woblink.com/product-publication/download/10671/epub: 1

Cena:


: Beata Andrzejczuk

To był trudny rok. trudny. ale i…piękny. Za mną są już mozolne przygotowania do matury. rozwiązywanie testów próby wstrzelenia się w klucz odpowiedzi. za mną przygotowywanie prezentacji i Za mną – chyba mogę tak powiedzieć – młodość. a już na pewno nastoletniość. Fakt. jestem coraz bardziej dorosła. nie tylko w słowach. ale także w działaniu. A co w sprawach sercowych? Oj. działo się. działo… Uczucia to też trudna sprawa. Ale jedno mogę Wam. powiedzieć: miłość. ta prawdziwa. istnieje i nigdy istnieć nie przestanie! To jedyne. czego jestem absolutnie pewna.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9przedwiosnie opracowanie, ten obcy wyspa, regina bret, halina karaś, dialog przykład, wychowanie bez nagród i kar, szaciłło przepisy, umrzeć po raz drugi pdf, mikołaj cześnik, spróbujmy jeszcze raz linde pdf, idealny mezczyzna, fallen crest rodzina pdf, testament mróz pdf, kulti mariana zapata pdf, wiedzą bezużyteczna…