Metodyka nauczania języka niemieckiego

Autor: Zofia Chłopek

Praktyczny i interaktywny podręcznik przygotowujący do nauczania języka niemieckiego. Niezbędnik dla początkujących nauczycieli oraz studentów germanistyki lub lingwistyki

stosowanej. do wykorzystania na ćwiczeniach z metodyki. Główną ideą książki jest zgromadzenie w jednym miejscu wiadomości na temat najważniejszych problemów. z którymi styka się nauczyciel. Publikacja łączy rozmaite perspektywy metodologiczne

i dyscyplinarne: językoznawczą. psychologiczną. dydaktyki i komunikacji. przyswajania języka.

Książka zawiera podstawowe informacje z zakresu glottodydaktyki. ale też skupia się na indywidualnych doświadczeniach zdobytych w trakcie uczenia się i nauczania języków obcych. Prezen

https://woblink.com/product-publication/download/135655/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:liber novus, zbiór zadań biologia pdf, topsin podlewanie, jerzy a wlazło, angielski a1 pdf, zasady pisania, darmowe książki pdf pełne wersje, pocałunek namiętny, dziewięć i pół tygodnia, pawlukiewicz mp3, kino klasyczne, nawet o tym nie wspominaj pdf, harlan coben w glebi lasu, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, teksty kultury…