Nieproszona miłość

Autor: Webster Eleanor

Od tragicznej śmierci żony Sebastian. hrabia Langford. bezskutecznie poszukuje guwernantki. Ma nadzieję. że dzięki troskliwej i wyrozumiałej opiekunce córka wreszcie odzyska radość życia i spokój. Żadna kandydatka nie zdobywa jednak jego zaufania ani tym bardziej sympatii. Wkrótce w majątku znajomych poznaje pannę Sarę Martins. podopieczną szanowanej i bogobojnej pani Crawford. Młoda dama ma wszystkie cechy. jakich Sebastian poszukiwał w idealnej opiekunce. Ponadto jest piękna i doskonale wykształcona. Sebastian nie wie jednak. że Sara skrywa pewien sekret…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788380875753: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/zlam-szyfr-ludzkich-zachowan-vanessa-van-edwards-127303u

Cena:


Helikopter

Autor: Bonnier Jonas

Czegoś takiego Szwecja nie widziała. 22 września 2009 o 5:15 na dachu najbardziej niedostępnego budynku w Sztokholmie wylądował helikopter. Dwadzieścia minut później było już po wszystkim. Pod okiem policji i mediów skradziono 39 milionów szwedzkich koron. Pieniędzy nigdy nie odnaleziono. Czterech śmiałków z dnia na dzień trafiło na pierwsze strony gazet całego świata i stało się bohaterami. Kim byli? Jak zaplanowali ten napad stulecia? Jonas Bonniers jako jedyny dotarł do mężczyzn. którzy zorganizowali skok. ”Helikopter”. efekt wielogodzinnych rozmów. odsłania wielomiesięczne przygotowania. oraz to. co wydarzyło się tuż po napadzie. Z każdą stroną roś

:

Cena:


Za horyzont

Autor: Tomasz Pindel

A gdyby tak stworzyć nową Polskę? Choćby w odległej Brazylii? Tu głód i nędza. a tam złoto i brylanty w takiej obfitości. że ziemia aż świeci i po zmroku nie trzeba zapalać światła! Tak przynajmniej mówią krążący po wsi agitatorzy.

Galicyjscy chłopi w Brazylii. legioniści na Haiti. Mrożek w Meksyku. żołnierze Andersa w Argentynie czy młodzi ludzie. którzy przypadkiem trafili do Chile i już tam zostali. Tomasz Pindel rusza na nieznany ląd: przeczesuje archiwa i literaturę. dociera do różnych pokoleń emigrantów i słucha ich niezwykłych historii. Dlaczego uprawa yerba mate stała się w Argentynie polską specjalnością? Na czym polegała polsko-niemiecka rywalizacja w Brazylii? Jak układały się relacje emigrantów z Indianami? Dlaczego mianem polacas określa się prostytutki? Jak pisarz Bobkowski

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


Ostatni spektakl

Autor: Chantelle Shaw

Skandynawski książę Aksel Thoresen. zmęczony przeciągającymi się negocjacjami. idzie do teatru na „Romea i Julię”. Tytułową rolę gra Mina Hart. która tak fascynuje Aksela. że odtąd każdy wieczór spędza w teatrze. Po ostatnim przedstawieniu zaprasza ją na kolację. Spędzają razem noc. a nazajutrz ich nazwiska pojawiają się we wszystkich mediach. Aksel podejrzewa. że Mina wykorzystała spotkanie z nim. by zyskać rozgłos. i natychmiast wyjeżdża. Mina jedzie za nim. by wyjaśnić nieporozumienie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99mudra energii, polityka becka, zwiadowcy bitwa o skandię, embriologia bartel, rafal wos, neurologia kozubski pdf, rozbory polski, konrad wallenrod adam mickiewicz, viveca sten, wiejskie gryzmołki pana pierdziołki, bibliografia geografii polskiej, egzamin na tłumacza przysięgłego angielski, plastusiowy pamiętnik online, parabellum mroz, minimalizm w praktyce, agnieszka jaros, mów jak mówca audiobook, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego pdf, piraci z karaibów gry lego, poza kontrola ulub, katarzyna zyskowska, równowaga ciała…