ISBN

9788365843852: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/zanim-mnie-znajda-terri-blackstock-136750u

Cena:


ISBN

9788395260612: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/ostatni-mohikanin-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-james-fenimore-cooper-137824u

Cena:


ISBN

9788328710733: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


Ojciec Gwiazdka i ja

Autor: Matt Haig

Kontynuacja bestsellerowego Chłopca zwanego Gwiazdką i Dziewczynki. która uratowała Gwiazdkę

Dorastanie w Elfim Jarze. gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie. nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy. Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze. elfia szkoła może się okazać trochę męcząca. kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie. może być bardzo. bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak. by zatrzymać Boże Narodzenie. tylko od Amelii. jej nowej rodziny i elfów. będzie zależeć. czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Zabawna. ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny.

„The Week”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34


Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


Fałszywa nuta

Autor: Izabela Żukowska

Gdańsk. rok 1939. Lisa Keller jest młodą dziewczyną marzącą o karierze pieśniarki. Tymczasem jednak pracuje w knajpie. wieczorami śpiewając dla gości. Przypadek sprawia. że do lokalu przychodzi Siegfried Lewenhart. znany muzyk i wpływowy dyrektor teatru. Przedstawia on dziewczynie z pozoru atrakcyjną propozycję: w zamian za wyświadczenie mu pewnej przysługi obiecuje uczyć Lisę śpiewu i zrobić z niej sławną artystkę. Lisa zgadza się i zostaje gospodynią u jego ojca. niegdyś słynnego. obecnie zapomnianego kompozytora. Atmosfera starej willi przesiąknięta jest wielką muzyką. przebrzmiałą sławą. dawnymi koncertami. nieznanymi utworami.

Wkrótce okazuje się. że stary maestro także ma dla Lisy zaskakującą propozycję…

Nad wszystkimi zawisło przekleństwo tajemniczego utworu. które dotknęło nawet… Adolfa Hitlera. Tam. gdzie prawda jest fałszem. jedynym wybawieniem staje się muzyka. Tak przynajmniej sądzi jeden z bohaterów książki. który wierzy w nadzwyczajną moc dźwięków. Ale w tej historii nic nie jest takie. jak się początkowo wydaje. A kiedy muzyka milknie. świat zmienia się nieodwracalnie.

Izabela Żukowska – muzykolog i socjolog. dziennikarka radiowa. autorka serii kryminalnej o komisarzu policji Wolnego Miasta Gdańska Franzu Thiedtkem. powieści obyczajowej ‚Skazy’ i współautorka (razem z Faustyną Toeplitz-Cieślak) książki ‚Sfinks. Wizjonerzy i skandaliści kina’. Autorka słuchowisk radiowych. laureatka nagrody Talanton za najlepszy debiut dramaturgiczny w Teatrze Polskiego Radia.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Powrót z Północy

Autor: Maja Wolny

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo pogodnej atmosferze. jednak kiedy wagony pustoszeją. komórki tracą zasięg. a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy. Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później wydarzenia na zawsze odmienią życie piątki bohaterów.

W przededniu pierwszej wojny światowe podróż w tym samym kierunku odbywa zdolny inżynier. Michał Forys z warszawskiej firmy Rudzki i S-ka. Pod jego nadzorem ma stanąć na rzece Amur jeden z najdłuższych mostów świata. Dla uwikłanego w skomplikowane związki uczuciowe oraz mroczna sprawy z przeszłości Michała wyjazd na Syberię może stać się zarówno życiową szansą. jak i przekleństwem.

Powrót z Północy to fascynująca wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach. w których spotykamy młodego Stalina. Rasputina. a także Nicefora – XVII –wiecznego watażkę tworzącego nowe państwo. W tej pełnej gęstniejącego napięcia powieści rzeczywistość miesza się ze snem. przeszłość z teraźniejszością. a historia ze zmyśleniem.

„Bardzo chciałam napisać powieść o drodze i śmierci. Syberia jest jednym i drugim”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Atlas podologiczny

Autor: Maria Klamczyńska

Opracowanie stworzone z myślą o specjalistach podologii i studentach kierunków pokrewnych. Przedstawiona został wiedza na temat pochodzenia. różnicowania. rodzajów zmian patologicznych skóry i paznokci stóp. W opracowaniu uwzględniono nieprawidłowe stany wywołane złym obciążeniem. urazami oraz infekcjami. Omówiono zmiany. które towarzyszą różnym jednostkom chorobowym. Całość opatrzona jest wysokospecjalistycznym materiałem zdjęciowym (ponad 350 fotografii) przygotowanym przez autorów w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 159repetytorium maturalne polski pdf, nowy kodeks pracy 2020 pdf, 365 dni książka online, susan sontag przeciw interpretacji pdf, system podatkowy w polsce pdf, elementy logiki i teorii mnogości w zadaniach pdf, problemy ekonomiczne, sztuka skutecznego porozumiewania się, audiobooki lektury, zwierzyniec bralczyk, anna karenina pdf, fizjologia człowieka pdf, cudaczek wyśmiewaczek pdf…