Zagram ci to kiedyś

Autor: Jerzy Illg

Stanisław Radwan – legenda polskiego teatru. kompozytor i pianista. w rozmowie z przyjacielem i wydawcą Jerzym Illgiem wspomina współpracę z Konradem Swinarskim. Jerzym Grzegorzewskim. Andrzejem Wajdą. Jerzym Jarockim. Zygmuntem Hübnerem. odsłaniając kulisy wielu słynnych przedstawień. Opowiada o bojach z cenzurą. teatralnych przygodach i podróżach. o znaczeniu mistrzów i ciągłości w kulturze. ale szczerze mówi także o okresie picia i słynnym. notorycznym spóźnialstwie. Odtwarza niezwykłą atmosferę rodzinnego domu. kreśli piękne portrety rodziców. kobiet swojego życia. legendarnych profesorów Szkoły Muzycznej i ważnych ludzi. których miał szczęście poznać: Karola Wojtyły. Krzysztofa Pendereckiego. Ewy Demarczyk. Piotra Skrzyneckiego. Nadii Boulanger. Pierre’a Schaeffera. Franciszka

:

Cena:


Oswoić alergie

Autor: Myłek Danuta

Dr n. med. Danuta Myłek − jeden z najlepszych polskich alergologów − w swojej pięćdziesięcioletniej praktyce łączy rzetelną wiedzę lekarza z naukami z pogranicza medycyny oraz najnowszymi wynikami badań naukowych. W tej książce wprowadza nas w tajniki fascynującego świata alergii. Wyjaśnia mechanizmy powstawania uczuleń i zdradza. jak rozpoznawać i leczyć choroby z nimi związane. Ta wiedza ma nam dać świadomość. bez której trudno wyzdrowieć. Tylko pacjent umiejący sobie uzmysłowić procesy zachodzące w jego organizmie. zrozumie. jak ważne jest wprowadzenie zmian w codziennym życiu i wsparcie wysiłków lekarza. Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.

Dr Myłek zabiera nas w niezwykłą podróż po świecie alergologii. Zdradza przyczyny tej powszechnej

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


Wprowadzenie do filozofii religii

Autor: Meister Chad

CZY MOŻNA ZROZUMIEĆ I OCENIAĆ RELIGIĘ. BĘDĄC NIEWIERZĄCYM? CZY DA SIĘ POGODZIĆ TEORIĘ EWOLUCJI Z KREACJONIZMEM? JAK POWSTAJĄ DOŚWIADCZENIA RELIGIJNE?

 

Wprowadzenie do filozofii religii to kilkakrotnie wznawiana w języku angielskim synteza współczesnej wiedzy na temat filozofii religii. Chad Meister pisze żywym. przystępnym językiem i prowadzi czytelnika krok po kroku przez najważniejsze pojęcia. W dziesięciu rozdziałach prezentuje różnorodność religijną. wychodząc od cech łączących poszczególne wierzenia. takich jak jaźń czy drogi do osiągnięcia zbawienia i jego znaczenie. W interesujący sposób ujmuje zło naturalne (katastrofy) i moralne (wojny). a także relacje pomiędzy nauką i religią oraz wiarą i rozumem.

 

„Z pewnością jest rzeczą wartościową. jeśli a

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:


ISBN

9788363732035: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/steam-owe-lekcje-plebanska-marlena-katarzyna-trojanska-134443u

Cena: Katarzyna Trojańskacherezińska gra w kości, xavier cold pdf pl, postanowienia artykułów henrykowskich, powiem wam jak zginął, podstawy marketingu, obiecasz mi pdf, vera atkins, katarynka autor, karolcia lekturą pdf, młodość w literaturze, oczami jezusa pdf, dodawanie i odejmowanie do 100 sprawdzian pdf, mafia 3 poradnik trofea, emi i tajny klub superdziewczyn audiobook, einstein bóg a nauka…