https://woblink.com/product-publication/download/133640/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381292542: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/dawid-janczyk-moja-spowiedz-patryk-dobrowolski-dawid-janczyk-135061u

Cena: Dawid Janczyk


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


Silver Stag

Autor: Rosner A.M.

Dla każdego. kto tęskni za przygodami. lubi zapach morza i prochu.

Jesteśmy na Karaibach w roku Pańskim 1715. w czasie zmieniających się sojuszy i ciągłej rywalizacji o wpływy w regionie korony hiszpańskiej i Królestwa Wielkiej Brytanii. Między głównymi aktorami krwawych morskich bitew i wzajemnych najazdów na skolonizowane przez Anglików lub Hiszpanów wyspy i wysepki. trudno czasem rozróżnić kto jest „parszywym piratem”. a kto wysoko wykwalifikowanym dowódcą regularnej floty.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji. brawurowa mieszanka powieści historycznej. awanturniczej. obyczajowej i przygodowej.

‚Silver Stag A.M. Rosner przynosi nam wszystko. czego wymagają reguły przygodowo-pirackiego gatunku. Otrzymujemy świetnie opowiedziane dzieje kolonialnej rywalizacji na morzu i lądzie. Na

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9tajne organizacje, zuzia łapicka, coben o krok za daleko, bogowie i mity, metodologia badań pedagogicznych łobocki pdf, marian morawski, imperium kapuściński, przemyslaw borkowski, gazeta super ekspress, wołoszański sensacje 20 wieku, śmiały podryw, obrabiarka sterowana numerycznie, trzej muszkieterowie aleksander dumas, gdy morze cichnie, robert greene sztuka uwodzenia, crysis warhead poradnik, wołanie kukułki audiobook, warszawski koks ebook…