Szkockie wesele

Autor: Cathy Williams

Lizzy Sharp zawsze była wolnym duchem i zachowywała się inaczej niż inne dziewczyny. Pewnego dnia w jej rodzinnych stronach pojawia się biznesmen Louis Jumeau. Ma nadzorować prace przy remoncie swej posiadłości. Ma także zapobiec związkowi przyjaciela z siostrą Lizzy. ponieważ uważa. że siostry Sharp polują na bogatych mężów. Sam jednak wpada w sidła intrygującej i pięknej Lizzy…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część pierwsza: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od początku VI w. aż do upadku Wielkiej Morawy r. 907.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część pierwsza dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI. do XIII. w.: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od początku VI w. aż do upadku Wielkiej Morawy r. 907. Słowiańszczyzna Pomorska: 1. Wycieczki morskie. Osady słowiańskie na ziemiach Jutów. 2. Sagi północne o zajściach pomiędzy Danami a Słowianami. 3. Podania polskie. 4. Osady Wieletów w Brytanii i Batawii. 5.

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-druga-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-dzieje-polityczne-i-stosunki-zewnetrzne-w-x-w-wilhelm-boguslawski-31606u

Cena:


:

:

Cena:


Pacjent na oddziale psychiatrycznym

Autor: Michael I. Casher

W książce przystępnie i zwięźle – w formie pytań i odpowiedzi – przedstawiono zagadnienia związane z rozpoznaniem i różnicowaniem chorób psychicznych. a także ogólny zarys postępowania z pacjentami hospitalizowanymi psychiatrycznie z powodu różnych chorób i zaburzeń psychicznych.

Autorzy zawarli w niej wskazówki diagnostyczne oparte nie tylko na obowiązujących kryteriach diagnostycznych (DSM). ale również na własnym doświadczeniu. Przedstawili zasady leczenia ostrych zaburzeń psychicznych i cele terapii w warunkach stacjonarnych. 

Osobne rozdziały poświęcono osobom z tzw. podwójną diagnozą oraz młodym dorosłym. Zwrócono też uwagę na zagadnienia związane z prowadzeniem dokumentacji psychiatrycznej.

Wyda: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788365781772: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/na-gigancie-peter-may-jan-kabat-31184u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom czwarty. część trzecia: Dzieje Słowiańszczyzny Północno-Zachodniej aż do wynarodowienia Słowian zaodrzańskich. Słowianie na wschód o Łaby i Solawy. Obodryty i Lutycy północno-wschodni

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom czwarty. część trzecia dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Słowianie na wschód od Łaby i Soławy. Obodryty: 1. Zarząd i władza księcia saskiego. 2. Ustanowienie hierarchii kościelnej: a) Hardy stosunek Henryka Lwa do biskupów. Nieporozumienia między arcybiskupami bremeńskim i hamburgskim. b) Biskupstwo Lubekskie. c) Biskupstwo Raceburgskie. d) Biskupstwo Szweryńskie. e) Dochody i prerogatywy biskupstw.

Wydawnictwo: e-korepetycje.net

Cena: 0żywi lub martwi, percy jackson ostatni olimpijczyk, średniowieczna gra symboli, bendyk, nerwica frontowa, pościg elle kennedy doci, ada edelman, oczy ciemności książka, śmiertelne zlecenie, jerzy główczewski, temperament psychologia, feliks net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi film, piraci z karaibów: na krańcu świata, nowy dom na wyrębach część 2, dwupłat, kaczka dziwaczka mp3 chomikuj…